Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik gyerekülés...

Szerintetek melyik gyerekülés jobb ezek közül? Melyik a biztonságosabb?

Figyelt kérdés

9-18 kg kategóriában keresek.

Nem tudom mennyire fontos élőben látni, "belepróbálni" a gyereket, érdemes gyerekülést internetről rendelni? És minden autóba jó minden gyerekülés? (egy 5 éves hondánk van)

Nálunk van egy Brendon, ott ezeket nézegetem:


Römer

[link]


Bébé Confort [link]


Maxi Cosi

[link]


2010. márc. 27. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
römer, de próbáld bele a babát mindenképp.
2010. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Maxi Cosit valaszd az a legjobb,legbiztonsagosabb!!!!!!!!!!!!1
2010. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Két hónapja vettünk ülést. Szintén Brendonban nézegelődtünk, miután és már végignéztem az interneten mindent, ami minket érdekelt.

Amiket linkeltél, nálunk is esélyesek voltak. Mi beleültettük a gyerkőcöt és végül Maxi Cosit vettünk. Amúgy ez volt nálam az első a listán.

Bármelyiket választod, jól döntesz szerintem. Csak az isofixes ülésekná van "veszély", hogy nem passzol az autóba.

2010. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
a legjobb ülések a römerek.
2010. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
A RÖMER a legjobb ülés-
2010. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a három közül bármelyik jó, mindháromnak elég jó a töréstesztje. Nekünk Maxi Cosi van, imádom, nagyon kényelmes, könnyű bekötni. Azt megcsinálhatod, hogy kipróbálod a gyereket az ülésekben bármelyik bababoltban és ha tetszik és a neten olcsóbban tudod megrendelni, akkor megrendelheted, így nem ér meglepetés. :)
2010. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Maxi cosi tobi

A römernek még a trendline-ja is kemény fapados sz.r

2010. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

utolsó vagyok,nekünk is hondánk van

tökéletesen passzol

2010. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Hát akkor most Römer vagy Maxi Cosi ? :) A Maxi Cosi Tobi nincs helyben, azt csak a netről tudnám látatlanban megrendelni.

A Bébé Confortra nem szavazott senki.

2010. márc. 28. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenképp azt válaszd, amibe a babát bele tudod próbálni, fontos, h ő h érzi magát benne, mert ő fogja használni. amiket kinéztél, mind 1. osztályú ülés.
2010. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!