Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babának evés előtt...

8 hetes babának evés előtt hány csepp espumisant adjak?

Figyelt kérdés
Eddig 5-t adtam, nem is volt gond. Éjszaka pl. sosem adtam, csak nappal. De 3 napja nem pukizik annyit amennyit régebben tette, s délutánra nagyon fáj a pocija (1 órás sírást csapunk le, és sehogy sem tudom megnyugtatni). És arra gondoltam, hogy kellene-e növeljem, hogy több cseppet adjak, mert eddig egész nap olyan ügyesen pukizott és a hasija sem fájt. Megjegyezném, hogy simogatom/maszírozom a hasiját, és a lábacskáit is szoktam úgy tornáztatni, hogy könnyebben távozzon a gázacska. Aki azt írná, hogy ne mérgezzem meg stb a cseppel azok ne is válaszoljanak kérem. Többieknek előre is köszönöm a választ.
2016. jan. 22. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajta van az üvegen h 25 cseppett kell adni...
2016. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik Espumisant használjátok. A gyengébből (40mg/ml-es) 25 csepp kell minden etetés előtt. Az erősebből (100mg/ml) 5-10 cseppet ír a betegtájékoztató, tehát emelhetsz az adagon, ha ezt használod.
2016. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 10 cseppet adtam 8 hetesen is az erősebből. A gyengébből 25-öt ha éppen azt vettem. Minden etetés előtt.
2016. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy mi van. tegnaptól 8at adok, DE a következő a felállás:

egész nap és éjszaka nincs baj..Délután ahogy eljön 2 óra nem hajlandó aludni, mégpedig úgy kezdődik, hogy nagyon álmos elalszik és 5-10 perc felkel aztán olyan keservesen elkezd sírni, hogy nagyon de húzamosabb idejig (1 órán keresztül), nem tudjuk megnyugtatni..Aztán elalszik, mert úgy kifárad és 5-10 perc múlva felkel, tök kiegyensúlyozottan, purcol egy jó párat, eszik és ekkora már 5-6 óra és úgy elalszik, hogy aztán többet nem kel fel csak enni és alszik tovább másnap reggelig. Tehát 4ik napja, hogy rutinszerűen így történik minden..Másképp nem nyűgös se semmi, hanem délutánra lesz ez a nagyon keserves sírás..Ekkora gyűl fel a görcsöcske? De azért szeretnék neki segíteni, hogy ez kimaradjon. Nem tudom mi van. ötletek esetleg? Persze sokan mondják, hogy :"hát egész nap nem sír, legalább ennyit..." Főleg ezt azok az anyukák mondják kinek elég sírós babája van..

2016. jan. 23. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért azt ne gondold, hogy az Espumisan, vagy bármi más csodaszer. Segít valamennyit, enyhül a hasfájás, de nem szűnik meg teljesen. Kipróbálhatsz másfajta szereket is, de valószínűleg az idő fogja megoldani. Kb. 3-4 hónapos kor körül van vége a hasfájós időszaknak.
2016. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaja, nem várok csodát :)
2016. jan. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!