Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Felkeltsem,...

Mit csináljak? Felkeltsem, megpróbáljam kivenni és szoptatni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6.5 hós, elaludt 5 órakor, azóta húzza a lóbőrt. Nem is tűnik úgy, mint aki fel akarna ébredni. Az biztos, hogy nem bírja ki kaja nélkül reggelig, pedig egyébként át szokta aludni az éjszakát 10-11 órától. 9kor lett volna fürcsi, épp most tartanánk a szoptatásnál.

Hagyjam és majd ha felkelt, megetetem? De mi van, ha akkor meg majd nem akar visszaaludni?

Vegyem ki szoptatni?


Előre is köszi a válaszokat :)


2010. márc. 27. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem kelteném fel most.Milyen rossz az,amikor pl. te elalszol,és felkeltenek semmiségek végett.

Majd ha éhes lesz felkel enni,szerintem vissza is alszik.

Hát anyuci!...most tényleg te vagy értem!

2010. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 8 hetes kisfiammal jártam hasonlóan, du. 4-kor szopizott, vártam, hogy 7-kor felébredjen, de most 9-kor ébredt, szopi volt, de a fürdést mára hagyjuk és már alszik is a drágám, visszaaludt szopi közben.

Bízzál benne, hogy félálomban fog enni a kisfiad, úgyis felébred, ha éhes lesz, én nem ébreszteném fel, nehogy nyűgös legyen tőle.

2010. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!