Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki adna az egy évnél fiatalabb...

Ki adna az egy évnél fiatalabb babájának habcsókot? Lehet 10 hónapos vagy annál is fiatalabb 6,8 hónapos baba. Egyszerű igent vagy nemet várok, és miérteket.

Figyelt kérdés
OKOSKODNI VÁGYÓK KÍMÉLJENEK!
2010. márc. 28. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2010. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
a 8hónapos kislányomnak és a 3 éves testvérkéjének vett az apjuk-a 3 évesnek rendben van, de a kisebbik... na,és rendszerint ki vannak az emberek akadva,mert nem értettem egyet a párommal,aki szerint oda adhattam volna a 8 hónaposnak is. Kíváncsi voltam,minden ember ilyen buggyant,vagy csak az,akinek nincs gyereke? Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 28. 13:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mutasd meg nekik ezt a kérdést, és az érkezett válaszokat, és reméljük, utána megértik a dolgot. (B)
2010. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

aki h.lye,az is marad, mutathat az ember nekik bármit.


Köszönöm Mindenkinek!

2010. márc. 28. 14:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen NEM! Én sem enném meg totál mű!Akkor már inkább vegyen egy győri jó reggelt kekszet!Egészséges is, és nem mű!!
2010. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!