Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti katalógus lista mit...

Bolti katalógus lista mit vehetek?

Figyelt kérdés
sose tudtam rendesen eligazodni a listán,hogy mit ehet a gyerek,mert pl.csodálkoztam mikor mondták hogy turó rudit már ehet csoki nélkül meg natur joghurtot,(mert tejet ugye nem) almát ehet de birsalmát nem,virslit ehet már na de milyet mert abból is van 100 féle.uborkát,na de csak kigyóuborka?borsó,na de fagyasztott üveges meg konzerves nem?kukoricapehely,na de sósat is?keksz csak a cukornélküli detki keksz?nekem tényleg egy komplett katalogus kéne bekarikázni az összes terméket rajta mit ehet mit nem,hiszen ugyis mindent a boltból veszünk,az lenne legegyszerübb ha a boltból egy lista mit vehetek meg??most 11 hónapos babám,és fokozatosan kezdtétek szoktatni az 1évtől való ételeket?miket?(és mikor váltottatok kiságyról gyerekágyra?) köszönöm hálás vagyok a hasznos válaszokért,mivel van aki mindenen képes kötekedni már előre közlöm hogy szánalmas az életük :)
2016. jan. 25. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sós ételeket nem, konzervet sem mivel az televan cukorral, friss zöldséget és gyümölcsöt kell (esetleg fagyasztottat de inkább azt add ami friss, a fagyasztott összetevői csak a zöldség vagy a gyümölcs lehet de én a bolti mirelitben nem igazán bízom) vagy bébiételt. Ami 1 éves kortól adható az 1 éves kortól adható, várj vele addig. Kiságy maradjon még. Virslit nem adnék 11 hónaposnak. Később is csak jó minőségűt.
2016. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Virslit a lidl-bol ajanlom. 93%-a hus

Joghurtból jobb a natúr es magad összekeverni valami gyümölccsel. De a cserpest is eheti, foleg mivel most kb csak banán es khaki gyümölccsel tudod keverni. En babam nem szereti a naturt.

En mostanaban kostoltatom jol átsütött rantottabal. De nem ízlik neki. Gondoltam h a torta miatt igy keszitem a fehérjére.

Melyfagyaszztott zöldség mindig van itthon.

Karaván snack, fonott korbacska sajt - ezeket is szereti.

Igazabol lassan tenyleg barmit ehetnek. Fuszerezesbol jobb a zöldfűszer mint a so, bors

Kekszbol a Safari kekszet szereti (milupa)

Szoktam adni felbe v negyedbe vágott mazsolát, aszalt áfonyát. Imádja csipegetni, es egyedul megeszi mar reg óta. Csak lerakom ele a kos darabkakat

Meg nalunk alszik a babaöbölben. 11 hónapos.


Most ennyi jutott eszembe. Remelem tudtam segiteni

2016. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Túrórudit sokáig nem adtam, mert abban is van mindenféle adalékanyag. Sima túró+gyümölcs

-Natúr joghurt az mehet, igen, bármilyen gyümölccsel, amit evett már

-Az alma és a birsalma teljesen más gyümölcs.

-Virslit még nem adnék ilyen korán. Tudod, hogy készül?...

-Uborkát, csak kígyóuborkát. Miért, mi mást? Savanyúságot?

-Borsó (és mindenféle zöldség). Nyilván a friss a lehető legjobb. Ha nincs, akkor mirelit. A konzerv tele van tartósítószerrel.

-Kukoricapehely: bármilyet

-Keksz: és a Detki bio babakekszet adtam, az tojásmentes.


Igen, fokozatosan kezdtem szoktatni az 1 évtől való ételekhez, 1 éves kora UTÁN!

Tojást a szülinapja környékén adtam neki tojásleves formájában.


A rácsos kiságyat másfél éves korában cseréltk leesésgátlósra, mert mindig sírt amikor felkelt, hogy ki akar jönni, de mászni (szerencsére) egyáltalán nem mászott. Külön szobában alszik születése óta.


Ja, és kötekedők és beleszólók mindig lesznek, teljesen mindegy, hogy csinálod...

2016. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!