Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi újszülöttnek kelengye...

Júliusi újszülöttnek kelengye lista. Miből mennyit?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is júliusban szültem :-).

Rövid ujjú body: kB.20 db, hosszú ujjú: kB 5 db, pici póló 4 db, ujjatlan rugi: 5 db, hosszú ujjú rugi 10 db( ez volt a pizsama is), pici zokni sok volt, mert kaptam egy csomót, textil pelenka 20 db, kocsikabát 3-4 db, hosszú ujjú vékony pulcsi kB 3-4 db. Nem mondom, hogy ezeket vedd, de nekem kB. Ennyi volt. Meg persze plédek, kifogók, 2 kókuszpólya, ágynemű, ilyesmi.

2015. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és még volt egy kék, és egy fehér hazahozós cucc, egyik vékonyabb, másik vastagabb, az időjárástól függően. Meg persze vékony sapik.
2015. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányom 2011. július közepén született.

Rengeteg nyári ruhánk volt. Csak arra koncentráltunk vásárlásnál.

Amikor bementem a kórházba 35 fok volt. Amikor hazajöttünk 16-18 fok..

Anyukámmal az első dolgunk az volt, hogy elmenjünk az akkor még Cora-ba és a téli ruhás kiárusításon felvásároltunk szinte mindent. :)))))))


Úgyhogy én azt mondom neked, hogy 1-2 melegebb ruhája is legyen, biztos, ami biztos. Ne kelljen kapkodni, ha esetleg úgy adódna, hogy idén is ilyen érdekes lesz a nyár.

2015. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. márc. 24. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is júliusi :)

Kb 5 darab ujjatlan body, 5 darab rövid ujjú. 2 vekony pamut sapka, 2 vastagabb. Rugdalózóból vékony pamut, de hosszú ujjú kb 10 db. Zokni, kocsikabát (vékony) takarók egy vekony egy vastag egy közepes. Ezeket hasznaltuk az első hónapban, de en pocakosan kb 4 hós koraig mindent bevasaroltam ugyhogy valogathattam ;)

2015. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!