Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen jött minden esti...

Hirtelen jött minden esti sírás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete fürdés előtt már a vetkőzésnél elkezd ordtani a 4 hónapos babám, végigbömböli a fürdést, pedig ezelőtt szerette. Öltözéskor csörgővel való figyelemeltereléssel sikerül valahogy megnyugtatni, de még szopikor is elég nyűgös, pedig eddig egy sosem síró baba volt. Fáradság, éhség kizárva! És tudtunkkal fürdetéskor sem történt semmi, ami traumát okozhatott volna. Volt/van valakinél ugyanígy?
2010. márc. 28. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nincs oka, nem Ti vagytok a hibásak. Egyébként jól alszik? Az én csöppem akkor szokott ilyet csinálni, ha napközben nem fáradt ki eléggé. Én úgy gondolom ezzel a hisztivel saját magát fárasztja, előkészül az alvásra. Ettől mi nem változtattunk semmin, ha ordít és hallják a szomszédban engem nem igazán zavar :)
2010. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is 4 hónapos és akkor sír nagyon,ha nagyon túlpörgött.ilyenkor semmi nem segít.
2010. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanácsadáson mesélte egy anyuka ugyanez volt a problémája a dfoki szerint a napszakkal volt baja a babának el kell tolni a fürdetés időpontját!Állítólag ez volt neki a megoldás!
2010. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Továbbra is van esti bömbölés, de már hozzászoktunk és majd csak abbamarad egyszer!

Pussz

2010. ápr. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!