Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlféltés az, ha nem viszem a...

Túlféltés az, ha nem viszem a 3 hós babámat olyan helyre, közösségbe, ahol sok ember van összezárva?

Figyelt kérdés

Setalni viszem a jo levegon, de boltba, teszkoba, vonaton nem merem vinni. Felek a fertozesektol, es valljuk be, van eleg mindenfele.

Szerintetek kene vinnem? Vagy varjam meg a tavaszt?

Nincs nagyobb gyerek, nem kell mindenkepp menni kozossegbe, apa bevasarol. De neha mar en is kiszabadulnek..


2016. jan. 27. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
nem
2016. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszáj, én sem megyek. Ha csak azért nem mész, hogy nehogy beteg legyen, akkor az kicsit túlzás szerintem. Ő még nem nyúkál semmihez, nem érintkezik az emberekkel, neked meg kézmosás az akkor is fontos ha veled van, ha nincs. Én vinném, ha nekem is menni kellene, vagy menni szeretnék. Meg vittem is vonatozni is őket, utaztunk sokat ameddig tgyason itthon unetkoztam velük és sosem ez után lettek betegek, hanem az apjuk húzott haza rendre valami járványt.
2016. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez egy jô dôntės ☺Most sok a járvány és nem tenne jôt egy 3 hónapos babånak. Nem marad le semmiről ☺
2016. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Én sem viszem a 4 hónaposomat. Itt az enyhülés, ez kedvez a baciknak. Tényleg csak az hiányzik, hogy összeszedjen valamit, inkább maradunk a friss levegőn a férjem meg hazafele beugrik a boltba.
2016. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vittem, amíg pici volt, szerencsére meg tudtuk oldani máshogy.
2016. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Decemberi a nagyobbik gyerekem. Én se vittem sehová ennyi idősen. Minden tele van beteg emberrel. A bevásárlás meg amúgy se program egy kisgyereknek. Szóval szerintem nem.
2016. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Az öt hónapost sem viszem. Minek, ha a bevásárlást meg tudom oldani nélküle is? Felváltva vigyázunk rá az apjával, ha valamiért el kell menni.

Majd ha tavasz lesz, jó idő. Majd ha nem kell huszonöt réteget lerángatni róla, ha beérünk valahova. A következő télen már "önjáró" lesz (jó eséllyel), akkor már úgysem játszhatom ezt meg, de most még igen.

2016. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szuper, megnyugodtam. Koszonom mindenkinek, hogy idot szantatok valaszolni 😊
2016. jan. 27. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát amíg egy gyerek van könnyen megoldja az ember,hogy nem viszi ide meg oda, de kettővel már nehéz.

Az én Nagyom 4 éves, ovis, a Kicsi 3 és fél hónapos. Minden nap mi megyünk érte kettesben. Muszáj a kicsit is bevinnem, ott meg rengeteg szülő, gyerek stb.

De vásárolni is általában vele megyek, mert apának olyan a munkája,hogy van,hogy 4-kor már el tud szabadulni, de van,hogy 6-7 körül, és olyankor nem várom meg,hogy a vacsi hozzávalóval hazaérjen, mert sosem lenne vacsora.

Mondjuk én meg is hülyülnék,ha kizárólag csak a séta lenne a napi program.

2016. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!