Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vigyem a babát hallás...

Hogyan vigyem a babát hallás vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk a négy hetes hallás vizsgálatra. Az a kérdésem, hogy hogyan oldanátok meg az utazást és a vizsgálatot egy tápszeres, hasfájós babával?
2016. jan. 29. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nem túl bonyolult, belejössz :)

termoszba meleg víz, tasakba kimérve a víz, cumisüveg és mehettek...

2016. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hordozó, kendő, babakocsi vagy ahogy közlekedni, sétálni szoktatok.

Cumisüvegbe tápszer és melegvíz.

2016. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vidéken lakunk ezért nem lesz egyszerű megoldani.
2016. jan. 29. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Beraktam a kocsiba, tápszer a táskába (pelenával együtt), forró víz a termoszba, hideg víz saját üvegébe (pl a janának van kis üvegese). Amikor kaja jött, akkor a 2 vízből megfelelő hőfok kikeverése, tápszer bele, mehet a babának. Ez azért jó, mert 2-3 etetésre is akár maradhat meleg a víz, míg ha jó hőfokon viszed, 1 hamarabb kihűl, esetleg már hideg lesz, 2 több etetés is benne van. Hasfájós gyógyszert vigyél ( gondolom azt be tudod adni).

Ott meg kivettem a hordozóból, ölben volt. Úgy kevésbé sírt.

De ha sír is, ne érezd kellemetlenül magad. Van ilyen. Majd belejössz. :)

2016. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. csak elírtam... kimérve tápszer.

ha autóval mentek akkor semmi különös, mindent bepakolsz ami kellhet. ha nem, akkor annyi cuccot vigyél amennyit elbírsz :)

tényleg nem nagy cucc, csak az első 1-2 alkalom, utána már akár túrázni is elmész a gyerekkel :D

2016. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán minta a védőnőhöz vagy boltba mennél: bepakolod amire szükséged lesz, aztán útra kelsz. Viszed neki a kaját, pelusokat, csereruhát esetleges baleset esetére, plusz tetra pelust leteríteni a vizsgálóasztalra.


Milyen érdekes, nekem három gyerekem van, de egyikkel sem csináltak hallásvizsgálatot (Zala megye). Pedig nem a múlt században szültem, 6-4-1,5 évesek.

2016. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!