Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan négy hetes babát...

Lassan négy hetes babát kivinnétek sétálni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az elsőt 2 hetesen, a másodikat 1 hetesen vittem ki, igaz, mind a ketten jó időben születtek. 4 hetesen mind a kettővel már nyaralni mentünk, szóval a kora miatt én nem aggódtam ezen sokat.

Most már, hogy jó idő van és ha te is jobban érzed magadat, mennék a helyedben, csak tömegbe ne vigyed. Egy bkv-zás után mind a 4-en betaknyosodtunk 2 nap múlva, jönnek a járványok szerintem.

2016. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már régen kint kellene lennie minden nap!!!

CSAK - 5 fok alatt nem lehet kivinni őket, amúgy nyugodtan!

Gondolom van overál, bundazsák, harisnya, stb... fel kell öltöztetni!

Egy réteggel több kell a babákra, mint rád!

Ha fúj a szél akkor tedd a babakocsira az esővédőt és sétáljatok!

Neked is jót tesz! ;)

2016. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy hetes kortól ki lehet vinni a babákat. Kettő hetesen meg akár mínuszban is egy 10 percre. Aztán egyre több időre. Igaz, most napok óta nem volt hideg.
2016. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még nem vitted ki?

Nyugodtan kivihetted volna már, te gyereked, nem apósodéké, ne foglalkozz velük, persze löször fokozatosan kell hozzászoktatni, elöször 10 percre vidd ki és mindig töbre, pár nap és akár 1-2 órát is kint lehet ebben a jó idöben :)

2016. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!