Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mennyire változott...

Anyukák, mennyire változott meg az öltözködési stílusotok a baba után?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindig is szerettem divatosan, stílusosan öltözködni. 14 éves korom óta a vásárlás az egyik kedvenc szabadidős elfoglaltságom, így az évek alatt szép kis gardróbot sikerült összegyűjtenem.

Van egy 2 hónapos babánk, de nem érzem, hogy máshogy kellene öltözködjek, mint előtte. A régi alakomat sikerült nagyjából visszanyernem, ugyanúgy felvehetek egy crop topot rövidnadrággal, mint a terhességem előtt. Vagy egy rövid ruhát magassarkúval.

Viszont a férjem mostohatestvére beszólt, hogy "jól kitettem mindent ahhoz képest, hogy anyuka és feleség vagyok", meg hogy talán kicsit öltözködhetnék visszafogottabban, ha már van egy gyerekem.


2016. jan. 30. 11:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%

Ritka ronda egy cipő.


A ruhát nem tudom megnézni, nem nyitja meg. Mondjuk a Zara nekem nem tetszik, egy normális ruhát nem láttam még ott.

2016. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%

Már írtam egy választ kedves kérdező, de a vita alakulása miatt újra... Egyetértek abban a többi válaszolóval, hogy ha valami hétköznapi helyre mész, még egy divatos ès ízléses szett is lehet idétlen választás. Ugye a játszótér vagy akár ha így magassarkú + miniruhába leszaladsz a sarki boltba hát... Hiába nézel ki bomba nönek Aldis szatyrokkal a kezedben nevetséges leszel. Ezek az öltözékek amiket írtál és belinkeltél szép , nőies darabok - de nem akkor ha gyerekkel a karodon ülsz a tanácsadáson... Nem hétköznapi viseletek hanem alkalmiak.Ha pl egy üzleti vacsorára mész benne akkor teli találat ez a cipő. A hentesnél már hülye választás.

Nekem is van rengeteg ilyen cipő, szoknyáim stb. mondjuk èn hétköznap is hordhatom majd a munkám miatt, ügyvéd vagyok. Tehát munkahely, üzleti vacsora, színház, akármi , tűsarkű, szoknya, blézer, ruha bármi ami elegáns és szép.

De otthon, játszótéren, postán, közért lapos papucs, sort, póló nyáron, télen farmer vagy leggis + lapos csizma.

És igen, most hogy anyuka vagy visszafogodtabban kell öltöznöd ! Nem kell 40 fokba pulcsiba lenni de pl . köldökig érő dekoltás sem kell már ! Visszafogottan is lehetsz csinos.


Mondjuk elég fiatal vagy még, én 20 évesen buliztam, pasiztam , polgárt pukkasztottam. El sem tudtam képzelni akkor egy gyereket, és bizony úgy ötözködtem mint te . De akkor nég nem volt gyerekem.Nem volt neked korai a gyerekvàllalás ?

34/N

2016. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

15. vagyok. Mifelénk az anyukák a gyerekekkel játszanak a téren és nem egymással dumálnak. Érdekes helyen élsz. Kertvárosban lakom, mindenkinek van otthon játszótere, de attól függetlenül szükség van az "elmenős" játszótérre is.


A linkeid nem megnyithatóak.

2016. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
25%

A fekete ruhát nem lehet látni rendesen, de rajtad tuti nem ilyen volt. Miből gondolom, hogy nem öltözködsz divatosan? crop top, mindent elárul:)

Roma tinik és lányok divatja. Már bocs.

A cipő pont farsangra jó, vagy bálba, színházba.

Ha azt mondták, hogy jól kitetted, akkor az úgy is van. Én is játszani szoktam a játszótéren a gyerekeimmel, míg 1-3 évesek voltak. Most már 5-6 évesen vannak barátaik, akikkel játszanak és igen, az anyukák szoktak erről arról beszélgetni, ebben mi a rossz?

2016. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21%

A ruhás linket úgy tudjátok megnézni, hogy a bejövő oldalon rákattintotok az OK-ra.


Amúgy a véleményem nekem is az, hogy ezek a ruhák elegánsabb helyre jók, de a gyerek körül nevetségesek. Főleg, ha felteszel egy rakat kiegészítőt, ékszert. A top rövidnadrággal pedig nem elfogadható szerintem egy anyánál. Soha, semmikor.

[link]

2016. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
6%
Vagyis a GO-ra kell kattintani.
2016. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%
Én értem, hogy te nem akarsz a plebsszel érintkezni a nyilvános játszótéren. De majd eljön az a pillanat, hogy más programokra is mennél a gyerekkel, mint a saját kertedben játszás. Ringató, csiribiri torna pl mind az anyuka aktív részvételét is igényli. Vagy csak egyszerűen elkezd motorozni és kicsi lesz neki a kert. Az én gyerekeimnek is van játszótere a kertben, viszont mindkettőnek hatalmas a mozgásigénye, nagyokat szoktunk (futó)biciklizni a környéken. Hidd el, sportosabban csinosban te is jobban fogod viselni a kisgyerekes mindennapokat. A csinos ruha meg maradhat programokra.
2016. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire,amùgy is sportosan voltam elegàns,szoknyàt,ruhàt ritkàn hordom,ahogy magassarkùt is.
2016. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
31%

Semennyire nem öltözködöm másként amióta fiam van pedig ő már totyogó, játszóteres. Mondjuk én tornacipős, szakadt farmeres, tetovált anyuka vagyok, nem magassarkús típus. Szerintem nem kell változtatnod, a lényeg, hogy mindig az alkalomnak megfelelően (tehát ha majd játszóra mentek ne tűsarkúban indulj pl) legyél divatos és a saját stílusodat vidd bele. Ne akarj senkinek megfelelni, mert az lehetetlen.

Ja, és a crop toppal semmi baj nincs pl az a farmeshortos összeállítás tök vagány amit valaki belinkelt, egy fekete tornacsukával még szívesen fel is venném :-) Most divatos (etnikumtól függetlenül) és akinek meg van hozzá a stílusa és az alakja annak jól is áll.

2016. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!