Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy vannak "lustább"...

Baj, hogy vannak "lustább" napjaink? Ti minden nap mentek valahová?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babánk.

Fiatalok vagyunk, a pici után sem állt meg az életünk, szóval ugyanúgy megyünk szórakozni (van, hogy kettesben a párommal, van, hogy barátokkal, van hogy 'gyerekes' buli van, szóval változó), én fordítok magamra is elég időt, szinte minden nap megyek valahová a fiunkkal, sétálunk, nézelődünk, találkozunk a barátnőimmel, stb.

Viszont néha semmi kedvem kimozdulni, kimenni a hidegbe, ilyenkor van, hogy egész nap pizsamában vagyunk, kiköltözünk a nappaliba, játszunk, megy egy film/sorozat/mese a háttérben, esetleg csatlakoznak hozzánk a babás barátnők és "semmittevéssel" telik a napunk.


2016. jan. 31. 19:24
 1/6 mira4 válasza:
Dehogy baj! Mi csomószor vagyunk otthon, (bár leginkább csak hétvégente, és akkor is felöltözünk), de mivel, a héten a bébiszitterünkkel mindig csinálnak valamit, így szerintem ő se igényli annyira a kimenetelt. Csak otthon vagyunk és játszunk.
2016. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szórakozni ilyen korán nem jártunk. Levegőzni viszont minden nap.
2016. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nekünk is vannak lustább napjaink, főleg mikor kint -10 fok van:) Mi is elég sokat megyünk, bár nem bulizni,hanem a lányunkal megyünk csavarogni,de van nálunk is lustálkodós nap.

Nálunk nem szent írás a napi 1 séta :) Van, hogy egyáltalán nem megyünk ki, de van, hogy délelött 10 kor elindulunk és csak valamikor 5 fel érünk haza. Változó. Abszolút rugalmasok vagyunk és spontánok..

2016. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell mindig menni valamerre:) a baba meg nem igenyli,sot! A napirend kialakulasat hatraltatja ha allandoan maszkaltok valahova vele. Vagy azt szokja meg h mindig mentek es akkor nem birsz majd vele otthon.
2016. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem megyünk mindennap, amikor olyan rossz idő van, hogy én sem akarok kimozdulni akkor nem viszem ki a babát. Most ezekben a napokban átlag 2 órát mondjuk sétálunk naponta, nekem is jól esik, mindig is szerettem sétálni a 4 hónaposom pedig ilyenkor jókat alszik a babakocsiban.
2016. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
off. háttér -tévézést- nem ártana abbahagyni..nagyon káros.
2016. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!