Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos korában...

A baba hány hónapos korában mentetek el a ferjetekkel valahova (étterem, wellness)? Hány órára? Kivel hagytatok a babatokat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
3 éves volt nyáron a lányunk és még nem voltunk. Mindig visszük magunkkal.
2015. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
2 éves a kisfiunk, nem voltunk nélküle sehol, 2x voltunk moziban, 2-3 óra hosszára, akkor nagyszülőkkel volt.
2015. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt, mozi és utána egy pizzázás, azt hiszem mindennel együtt 4 óra volt, és a keresztanyjával voltak itthon, ő végigaludta.
2015. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 honaposak voltak az ikreink, amikor elmentunk egy eskuvore. Anyosom 4 gyereket felnevelt, es noverkent dolgozik korhazban, ugyh siman ra mertuk bizni 1 ejszakara az ikreinket es tokeletesen ellatta oket :) Azert nem visszuk tulzasba :)
2015. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Először 5 hetes korában megszoptattam letettem aludni délután anyósom átjött mi meg elsétáltunk az 5 percre levo kavezoba a férjemmel. 4-5 hónapos korától két havonta jon valamelyik nagymama este, sokaig én tettem le aludni es utana mentünk el mostmar siman megvacsoraztatajak megfurdetik es leteszik aludni. Kb 8 hónapos korában aludt eloszor anyósoméknal. És nem volt meg masfel eves amikor elmentünk 3 napra a férjemmel wellneselni. Most 20 hónapos januárban tervezzük meglátogatni a barátainkat Londonban. 4 napra megyunk addig nagymamánal fog aludni. Imádja mondket nagymamát, imád ott lenni. Ja ezen kivul persze hármasban is megyünk nyaralni ill. telelni.
2015. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától rendszeresen játrunk moziba, vagy csak sétálgatni, 3-4 órára szoktuk otthagyni a nagybátjánál (+ barátnője). Nagyjából annyi volt a dolguk, hogy "felügyelik" amíg alszik, max. megetették, lecserélték a pelenkáját.
2015. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, amikor először elmentünk kettesben étterembe nélküle, ez kb. 3 óra volt. Egy éves volt, amikor pedig két éjszakás wellnessre mentünk. A következő gyereknél már bátrabbak leszünk, előbb elmegyünk kettesben étterembe vagy moziba vagy valahova.
2015. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt mikor először ott aludt mamáéknál, mert koncertem volt. Tápszeres volt így az etetéssel nem volt probléma, azóta is 3-4 hetente 1-1 éjszakát ott tölt, most másfél éves és rettenetesen élvezi a nagyszülőknél töltött időt, teljes extázisba jön, hogy ülhet be Papa autójába és megy el velük :) (de ugyanezzel az örömmel is "ront be" amikor hazajön :) )
2015. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!