Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor, hogyan, miért költöztet...

Mikor, hogyan, miért költöztetek ki a bébi szobájából?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Miért laktam volna a bébi szobájában...??? :)Ő volt velünk az első két hónapban, utána áttettük a helyére. Ennyi.
2010. márc. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban a szobában laktunk amit gyerekszobának szántunk, két részre volt osztva a szoba, az egyik részben a baba, a másikban mi. 6 hónapos volt, amikor eldöntöttem, költözünk, így a mi régi helyünk játszósarokká alakult.

Őszintén szólva hamarabb szerettem volna költözni, de mivel két szobánk van összesen, így halogattam, de az fix volt, hogy legkésőbb 6 hónapos korában külön kerül tőlünk.

ҝ

2010. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöztem ki, mivel be sem költöztem. Saját ágya van, saját szobája (tudom, ez utóbbi nem mindenkinél megoldható). Nálunk így lett kezdettől fogva kialakítva, és ezt azóta sem bánom. Légzésfigyelő-bébiőr van, két lépésre van a szobája a mi hálónktól, így nem láttam értelmét, hogy egy szobában aludjunk. (B)
2010. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Másfél hónapos volt mikor kiköltöztem a szobájából. Mert azon az ágyon amit oda vettünk iszonyúan fájt a derekam. Féltem nem mellette aludni, mert a háló meg a szobája között van a konyha(viszont egy vonalban vannak az ajtók), de így is rögtön megébredtem minden nyöszörgésre. Először beüzemeltem a babyőrt, de besokaltam tőle. Azóta is mindíg a kiságyában alszik el és én pedig a férjem mellett. Soha nem aludt az ágyunkban este, én nem tartom helyesnek.
2010. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A mi hálónkból lesz az ő szobája, és úgy érzem lassan különköltözhetünk -9 hónapos, de elég kitartó éjszakázó, de javuló tendenciát mutat.

Megint nem értem a támadó hangnemet (1.). Ha nem szimpi a kérdésem, vagy nem fölfogható számodra nem kell válaszolni.

2010. márc. 29. 08:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Be se költöztem mellé :O) nem igényelte,mióta hazahoztuk elvan a kiságyában és így is szerettem volna!

Szerencsére esti alvásnál sem igényli jelenleg a társaságot!

5hós babó ancija

2010. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekünk az orvos tanácsolta, hogy 1 éves koráig aludjunk vele, de én úgy látom, hogy mostmár zavarjuk egymást.
2010. márc. 29. 08:27
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Be se költöztem, egyikhez sem.
2010. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Be se költöztem, egyikhez se, ők se aludtak velünk soha.
2010. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem aludtam vele egy szobában.

Amióta megszületett külön van, bár ő jó alvó, most másfél éves.

2010. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!