Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig kivárjátok a böfit...

Ti mindig kivárjátok a böfit a babátoknál? Én van hogy 20 perceket (sőt) hiába várok, pedig teljesen érezhetően benne van.

Figyelt kérdés
Akkor az már lefele megy vajon? Nem fogja felébreszteni éjjel? Egyszerűen nem bírom kivárni. (Komolyan volt olyan hogy 40-50 perc is volt miután feladtam.)
2016. febr. 2. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tedd a hasára aludni, egyrészt, mert ha jönne bukás is, akkor kifolyik, másrészt, mert a helyzetváltoztatás még kihozza, amit ki kell :)
2016. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kivártam mert voltak puki gondok már az első héten is. Bukott is ha elmaradt a büfi. Neki is sokszor volt, hogy fél óra alatt se jött semmi. Ha végképp nem büfizik akkor lefekszem a hátamra babát meg a mellkasomra fektetem, közben simogatom a hátát és egy percen belül van büfi. El is kezdi zavarni amint magamrafektetem, ez már kb 2 hetes kora óta így van.
2016. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig elaludt a szopizason, ha böfiztetni akartam pedig felebredt s nem tudott visszaaludni. Igy gyakran anelkul tettem le aludni. Hasra tettem, nem volt gond .
2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem várom ki. Ameddig 1-2 hónapos volt, addig letettem magam mellé és amikor lekezdte tekergetni magát, akkor felvettem újra és akkor ki is jött egy adag. Utána pedig hasra tettem, mindig úgy is alszik és még alvás közben is ha kell neki, felemeli a fejét és recseg egyet. Nem tudtam én sem soha "kirázni" egyikükből sem, de így kijött nekik.
2016. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a lányomat stabilan fogva "megbillegtettem" kicsit előre-hátra, vagy ha így se jött ki,akkor hasonfekvésbe tettem és a hátát simiztem.

A fiamnál az vált be, hogy szorosan és stabilan magamhoz fogva szökkentem egyet. ez 100%-ban bevált később az unokaöcsémnél is.

2016. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem a fiam, sem a lányom nem büfizett. Várhattam volna ítéletnapig is. Hiába csináltam akármit, nem és nem. A lányommal már nem aggódtam túl. Ha evett,majd rögtön elaludt, és fél órán belül elkezdett nyöszörögni, akkor felvettem, büfizett azonnal és aludt vissza. De ez nagyon ritkán volt. A fiamnál komolyan soha. Mondjuk szerencsém volt, mert nem voltak hasfájósak. Akkor nem tudom, mit csináltam volna.
2016. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kivártam. Néha 20-25 percet sétáltunk. Ha előbb tettem le (mindegy, hogy hasra vagy hátra) 10 percen belül üvölteni kezdett és sétálhattunk büfiig. Természetesen a másik gyerekem nem így működött :)
2016. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek létezik hogy 3 óra múlva emiatt keljen keserves sírással? 6 hónapos
2016. febr. 3. 07:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Kivártam, de nem kellett sokat várni, mert "kiráztam" belőle :)

És igen, akár ettől is sírhat, ha a gázok bántják a beleit, ha nem büfizett előtte eleget.

2016. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!