Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parommal van egy kisbabank....

A parommal van egy kisbabank. Az elozo kapcsolatabol van egy 3 eves fia. Mennyire normalis, ha havi egy hetveget a gyekkel PLUSZ az anyjaval tolt?

Figyelt kérdés

A fia heti ket nap van nalunk.

De ujabban az anyjaval harmasban toltenek el hetvegeket , havi egyszer! Jogosan akadok ki?

Hetkoznap este 10 ig dolgozik, igy nem latjuk, es hetvegente meg megy az exhez? Azt mondja, ok egy csalad!


2016. febr. 3. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Most azért mert féltékenykedsz nekik muszáj rosszban lenniük?
2016. febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem az szúrt szemet, hogy "ők egy család". Ez nálam is kiverné a biztosítékot, pedig alapvetően nagyon tetszik, ha egy pár a válás után is jó kapcsolatban marad. A párod családja: te, a kisfiú és a közös gyermeketek. Nem az ex.
2016. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha kepes vagy arra, hogy eleg intelligensen viselkedj az exfeleseggel, akkor ajanld fel, hogy legyen kozos programotok: az ex, a ferjed es a ket gyerek egyutt. Lehet menni kirandulni, muzeumba menni, rendezni kozos ebedeket.

Ami engem kiakasztana, ha ott is alszik szombat este mert ok egy csalad, az nalam valook lenne. (es elgondolkodnek, hogy amikor velem osszejott, akkor kit es hogyan hagyott el)

2016. febr. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk ez nálam is borulna. Nem arról van szó, hogy nincs a gyerekkel, hiszen heti 2 nap nálatok van, együtt lehet az apjával, az ex veszi el minden hónapban egy hétvégére tőled meg a gyereketektől a férjedet. No, ők nem egy család, abban már megbuktak egyszer. Ti vagytok azok. És ráadásul ha ez csak újabban állt elő, én biztos elgondolkodnék rajta, hogy mi okuk volt rá. Nekem ez nem lenne normális, sőt, ha a nő lennék sem igényelném, hogy a volt férjem velünk töltsön hétvégéket, hacsak nem akarnám újrakezdeni vele. A közösen töltött szülinapot még megérteném, de ennyi.
2016. febr. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is fura, hogy azt mondja, ők egy család. Ha jól értem, nektek marad havi 2 hétvége apával?


Egyébként alapjáraton nem baj, ha jó kapcsolatban marad az ex-szel, nem muszáj ölniük egymást, csak ez a család dolog fura.


Ti mióta vagytok együtt? Terveztétek a babátokat? Mennyire erős a kapcsolatotok?

Az előző párjával mikor és miért szakított?

2016. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Hozza el a kisfiút ha akarja, ő a gyereke és az is marad. Az exe viszont nem a családja, ők nem egy család. Jogosan akadsz ki!!!
2016. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kész lennék a dologtól. Ez így nem korrekt veled szemben, de a közös gyermekkel szemben. Akkor ti kik vagytok neki? Érdekes szemlélet mondhatom. Becsülöm, ha két fél a gyerekre való tekintettel kulturáltan viselkedik egymással. De ez a ló túloldala.
2016. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az én volt exem is ezt csinálta...mint utolag kiderult..tényleg egy család voltak...és csak én és a fiunk voltunk utban. odajárt kezelgetni a volt feleséget ..a legjobb, hogy ezt utolag tudtam meg (addig hagytam naivan, had menjen, ott a lánya stb.) szoval késobb tudtam ezt meg, egyébként meg egy kolléganojével bukott le, azzal lépegetettt félre. miutan elváltunk legalább 2 évig probált visszajonni....most igy 10 év után már tudom az egészet (Az o szájábol). o egy beteg ember, folyamatosan voltak a feleségei és a barátnoi mellett is min.2-3an..szomoru torténet.
2016. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig Ők már nem egy család,mivel Ti vagytok egy család,plusz a kisfiú. Mindenképpen komolyan leülnék vele beszélni erről.
2016. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat !

Orulok, hogy jol latom.

Az exe akkor dobta ki, mikor 4 honapos volt a fiuk, igazabol o csak gyereket akart.

Ez a nagy baratsag par honapja tart naluk, az ex nekem is irogat, hogy ok megegyztek abban, hogy csaladi programokat csinalnak majd ( en errol nem tudok )

Mondtam mar a paromnak, hogy ez fura, erre mondta, hogy ok a csaladja.

Akkor mi kik vagyunk :(

2016. febr. 3. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!