Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A parommal van egy kisfiunk....

A parommal van egy kisfiunk. Neki van az elozo kapcsolatabol egy nagyobb fia. Azt mondja, hogy a Karacsony egyik napjat ott toltene veluk, az exevel, mert a fianak fontos, hogy egyutt legyenek! Most erre mit mondanatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 18:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%
az egyiket...tehát még rád is bízza a választás lehetőségét. ez szerintem így teljesen korrekt és érthető is...mégis csak a gyermeke ő is...nekem nem élnek együtt a szüleim, de édesapám mindig velünk tölti a karácsony egyik napját, a másikat a szeretőjével.
2015. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
54%
Azt,hogy vigye el hozzátok a fiát és ne "velük" töltse,hanem veled és a gyerekeivel.Nekünk van egy közös lányunk,neki az előző házasságából két nagyobb fia és mindig hozza őket.Nekem ez a véleményem.
2015. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
szerintem tök jó fej apa a párod, le a kalappal előtte. nem értem min gondokodsz, egyértelmű, hogy minden gyereknek az a vágya, hogy együtt legyenek a szülei, a karácsony meg a szeretet ünnepe, mikor máskor ha nem karácsonykor adják meg neki? :)
2015. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Es akkor mig ok karacsonyoznak harmasban vidaman, en legyek itthon egyedul a kisfiunkkal ?


Elsonek, a kulonbseg a tietektol annyi, hogy nem a ferfi szeretoje vagyok, hanem evek ota egyutt elunk a fiunkkal.

2015. nov. 17. 19:03
 5/39 anonim ***** válasza:
39%

Én nem értem, mi a gond. Nem azért megy, hogy a volt nejével enyelegjen, hanem a gyerek érdekét nézik. Egy gyereknek persze hogy jó, ha a szülei együtt vannak, legalább karácsonykor. Civilizált felnőttek között működik. Téged meg annyiban érint, hogy egy napot nincs otthon a párod, na bumm, a maradék időt veletek tölti így is.

Ettől függetlenül én szívesen látnám karácsonyozni őket hozzánk is, legyen nagy karácsony tesóval, szülőkkel meg minden. Persze ha a társaság nem képes civilizáltan viselkedni, akkor más a helyzet.

2015. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%

akkor amíg ti karácsonyoztok, mint egy boldog család, addig a másik anyuka és a baba legyen otthon egyedül?


annak a gyereknek ugyan úgy az apja...

2015. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
48%
1es vagyok...a gyerekek szempontjabol kell dontenetek nem a Te igenyeid szerint...mar pedig ket gyermeke van....ne azt nezd neked mi lenne jo hanem hogy mi a jo a gyerekeknek..
2015. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Utolsonak : a no volt az aki elkuldte a parom, azt akarta, hogy ne is legyen a gyerekkel sem kapcsolatban.

Most meg hirtelen egyutt karacsonyoznak ?

2015. nov. 17. 19:19
 9/39 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek ment az elozo
2015. nov. 17. 19:20
 10/39 anonim ***** válasza:
79%
Nos, en mondanám neki, hogy hozza el a gyereket. A párom, akivel együtt élek, velem töltse a karácsonyt, ne az exszel. Mindegy, hogy van e gyerek, vagy sem. Ez egy családi ünnep és az ex nem a család része.
2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!