Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós a babám már 1 hónapja...

6 hós a babám már 1 hónapja tápszert kap, napközben 2-szer kap főzeléket. Este 9-kor tápszer és hajnal 3 körül már éhes! Kaphat már grízt?

Figyelt kérdés
Már van hogy 1-kor ébred akkor adok neki teát vissza alszik de 3-4 körül már meg kell etetnem. És arra gondoltam,hogy ha a tápszerbe raknék grízt akkor tovább bírná. Mikortól adhatok neki és hogy készítsem el?
2008. okt. 27. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Serintem ne a tápszerbe tegyél grízt, hanem próbáld meg fokozatosan kiváltani a vacsorát natúr grízzel (Hipp). Az jól eltelíti a pocakot, tapasztalat szerint ilyenkor kb. hajnali 6-ig alszik a baba. Szoktak még valamennyi tápszert adni utána, de elég lehet az is, ha iszik pár korty vizet.

-Macska-

2008. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt már kapott de sajnos allergiás a tejalapú dolgokra így tápszerből is csak hipoallergént kaphat ezért szerettem volna a tápszerbe tenni.
2008. okt. 27. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
AZ én lányom is hypoallergén tápszert kap Humana Ha-t. 4 hónapos és 2 óránként enne, éjjel is fent van és enne. Én a tápszerébe raktam rizspépet, igaz csak a délibe. A humanának és a milupának is van hypoallergén rizspépe. Szerintem próbáld meg.
2008. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!