Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (18-20 C) miben...

Ilyen időben (18-20 C) miben kezdjem babám levegőztetését?

Figyelt kérdés
Ki szeretném vinni, még csak az ablakban voltunk ma, de nem tudom, kell-e rá vastag overál, sapka, stb. 2 hetes
2010. márc. 29. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A picibabát mindig plusz 1 rétegbe kell öltöztetni,mint ahogy te vagy öltözve.Sapi mindenképp kell,de nem túl vastag,hosszú ujjú body,harisnya,rugi valamilyen melegebb. Felülre kis pokróc.Ellenőrizd 15-20perc után a tarkójánál,ahol elkezdődik a hajas fejbőr.Ha nem izzad és nem hideg,akkor megfelelő az öltözék.:))
2010. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sapka mindenképp kell rá, olyan ami védi a fülét. Overált ne adj rá, abban nagyon meleg lenne. Hosszú ujjú body, rugdalozó(vastagabb), kiskabát és takard be egy pléddel.Nagyon szép idő van, nem érdemes túlságosan beöltöztetni, mert ha leizzad könnyebben megfázik. jó sétát!
2010. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kislányom 5 hetes,én hosszú újjú bodyt,harisnyát,egy rugit adok rá,és van egy vastag melegítő nadrágja azt,meg egy kabátot.babakocsiba van takaró,ha sétálunk azzal betakarom,de ha jövünk megyünk és a bébi hordóba van,akkor más nincs rajta.három réteg ruha 18-20 fokba elég.ja meg sapi!!!
2010. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2010. márc. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!