Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok főzeléke...

8 hónapos babátok főzeléke mennyire változatos? Ebédre és vacsorára is adjátok ugyanazt? Esetleg több napig ugyanazt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valtoztasd mikor ezt mikor azt hogy ne unya meg.
2010. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én igyekszem elkerülni, hogy ugyanazt kapja, de nem mindig lehet. Vacsorára általában gabonapépet, tejpépet adok, ebédre valami husis zöldséges főzeléket, de ha véltelenül túl nagy adagot főzök valamiből akkor ugyanazt kapja vacsorára mint ebédre. Mindig van itthon pár bébiétel azokkal szoktam változatosabbá tenni az itthoni menüt, ha épp semmi nem jut eszembe.
2010. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Délben husis főzeléket kap mindennap más ízűt.Uszonnára tejpépet,anyatejes tejbegrízt vagy több gyümiből mixelt "csodafini" turmixot eszik.8 hós kislány
2010. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is úgy érzem,ahogy te,hogy nem túl változatos az étel számára.Az én babám is nyolc hónapos.Délelőtt tízóraira gyümit kap,ebédre főzi husival és én vacsira is ezt adom neki,kivéve,ha véletlenül kevesebbre sikerül,mert akkor mást készítek.A tejpép nekünk már nem elég,ha csak azt kap,akkor éjszaka felkel kajcsizni.Azért arra ügyelek,hogy minden nap más kaja legyen.Nálunk a tökfélék a nyerők,cukkini,tök,sütőtök ezeket répával,krumplival sűrítem,mindig teszek bele pici almát,mert ez édesebbé teszi és persze a kapor sem maradhat el.Nagyon bejön még a sóska, a paradicsom.Ezeket variálom általában.
2010. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennyi idősen hova legyen már változatos?? arról nem is beszélve hogy mivel nem ismer még csomó ízt és ételt, azt sem tudja mi a változatosság. :) Ebédre kap főzit, max 2 nap egymás utánba ha úgy marad Vacsorára meg tápszert iszik
2010. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!