Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedulallo anyukak kisbabaval...

Egyedulallo anyukak kisbabaval / kisgyerekkel, hogy birjatok?

Figyelt kérdés

8 honapos babammal maradtunk ketten miutan a parom Karacsonykor kozolte, hogy sosem szeretett, utal velem lenni, menjunk a haztol .


Csaladi segitseg nincs, baratok sem igazan, mind csalados megvan a maguk dolga


2016. febr. 8. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Tudtatok hova menni?A picit is elküldte?ez nagyon durva.Néha azért törődik vele.Biztos nem lesz könnyű,de nagyon sok örömet fog adni a gyereked.Szüleid,anyósodék nem tudnak segíteni?
2016. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi csaladi segitseg nincs, anyosek Amerikaban, az en apukam meghalt par hete, anyukam szinten messzi lakik es sajnos problema is van vele ( alkohol ).

Meg nem tudtunk hova menni, ideiglenesen meg itt lakunk vele, de felek, hogy meddig tudunk maradni.

2016. febr. 8. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos korában maradtam egyedül a lányommal. Most februárban lesz 5 éves. Megszoktam már, hogy csak magamra számíthatok. Jön az apja, látogatja, meg jó a kapcsolatuk is, de azért nem igazán lehet rá számítani. A szüleim nem élnek, a volt anyósomék az ország másik végében élnek. Ráadásul 80 év felettiek mindketten.

Tesómék közel laknak, de nekik van 2 nagyobb gyerekük, akiknek állandóan van valami program. Igy rajuk sem nagyon lehet számítani.

Ami nekem bejött, hogy a bölcsiben megismertem anno egy hozzám hasonlóan egyedülálló amyukát. Most már 3,5 éve ismerjük egymást, es sokszor kisegítjük egymást. Vigyázunk egymás gyerekére, hozzuk-visszük oviba, ha kell, együtt csinálunk programokat. Nem mondom, hogy egyszerű, meg hogy hiperszuper, de legalább elviselhető.

2016. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon szomoru en is rossz helyzetben vagyok az èlettársammal 6 honapos a lányom de mindig egyedül vagyok vele mert az apuka folyton csavarog este tizkor jár haza es külföldön elunk nekem család otthon az ö csaladja nem igazan baratkozik en hazamennek a szuleimhez de felek nem tudom eltartani az èlettarsam segit anyagilag de olyan rossz se barátnö senki!
2016. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolso, en is ugyanigy vagyok, mi is kulfoldon elunk.

Az elmult jo jo par honapban o is ejfel korul jart , jar haza.

2016. márc. 23. 23:43
 6/8 anonim válasza:
Hol èltek külföldön? Alakult azota valami?
2016. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Angliaban, nem a helyzet csak rosszabb :(
2016. márc. 28. 19:25
 8/8 anonim válasza:
4-es vagyok; rosszabb a helyzet? Mi tortent? Ha akarsz irj priviben!
2016. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!