Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet segíteni egy 11,5...

Hogy lehet segíteni egy 11,5 hónaposnak, hogy ne fakadjon ki mindig sírásra, ha nem érvényesül az akarata?

Figyelt kérdés
Az ajtóban meglátta a macskákat, hogy bezártam előtte, hogy ne fusson ki a hidegbe, sírni kezdett. Csak mert nem megyek oda, ahová mutogat, szintén sírni kezd. Mosogatni nem hagy, legutóbb 20 percet végigsírt, valamikor muszáj ezt is megcsinálni, nem foglalkozhatok mindig csak vele. Próbálok következetes lenni, hogy ne az legyen, hogy behódolok az akaratának, csakhogy ne sírjon. Sose gondoltam volna, hogy egy fiú ennyire hisztis tud lenni...
2016. febr. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem tudja máshogy kifejezni, szavakba önteni a dühét, csalódottságát. Az akarata viszont már megvan, szeretné érvényesíteni. Ebben a korban minden baba ilyen. :)

Legyél következetes, az jó, meg mindig magyarázd el a helyzetet, nyugtasd meg, stb., majd megtanulja kezelni az indulatait.

2016. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D Erre én is kíváncsi vagyok, meg hogy ne vágja magát hanyatt a tesco közepén ha nem úgy van ahogy akarja, csak az enyém 2,5 éves és lány :)
2016. febr. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem nagyon megvisel ez az állandó nyafogás, sírás. Sosem volt egyszerű a fiammal, kezdek nagyon elfáradni. 18 hetes vagyok a második babával, bele se merek gondolni, mi vár még rám...
2016. febr. 10. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Megértelek én 31 hetes vagyok a 2.-al egyre nehezebb, állítólag majd kinövik, szerintem sose fogja, nincs olyan nap hogy ne lenne valamiért hiszti rohama. Szeretem imádom, de olyan jó mikor elmegy végre aludni és csönd van, reggel meg valahogy alig várom hogy fel kelljen ki érti ezt :)
2016. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!