Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lidl overál amit ma árultak...

Lidl overál amit ma árultak szerintetek holnap lesz még? Vagy elkapkodják az ilyesmiket? 13 hónaposnak jó lenne szerintetek, elég vastag?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
síoverál, nem hiszem, hogy elkapkodják, nem valami vastag :)
2015. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ma reggel fél 8-ra értem oda és már akkor is sokan válogattak overált, kabátot. Egy pár már vitatkozott, mert elkéstek és már nem volt az a méret, amit szerettek volna. Én kabátot vettem, méretenként és színenként max. 2 darabot láttam.
2015. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elkapkodhak. De ne aggódj ujra feltoltik. En nemrég vettem. Szerintem nagyon jo.
2015. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ma voltam, én csak a téli csizmát vettem. Az nagyon jó, tavaly is itt vettem ezeket a csizmákat a gyerekeimnek, szuperül kibírták a telet, vízálló. ha nem nőtték volna ki, idén is jó lenne:)

Ugyanakkor a síkabát és síoverál szerintem vékony, legalábbis nekem úgy tűnt, jó vastagon fel kell alá öltöztetni a gyereket, ha mínuszok vannak. De, ez az én véleményem.

2015. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én reggel vettem, lányosból csak egy darab volt szerencs3re pont méret, fiúsból sem sok. Azt nem tudom raknak-e ki még. Mekkora ruhákat hord most a gyerkőc?
2015. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
80-as és 86-osakat hord most. Egybe overált szeretnék.
2015. okt. 15. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Kettesével van méretezve, szerintem nektek akkor a 86-92-es kell.
2015. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk rengeteg volt (értsd kb 20-20 lány és fiú) délután.

Én is venni akartam, de vékonynak találtam, így nem hoztam el.

2015. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ma este akartam a kabátot venni. 2 lidlben voltam egyikben sem volt már fiúknak való a méretében. Egybe overálból 1-2 db volt összesen már csak.
2015. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!