Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen formabedobót vegyek?

Milyen formabedobót vegyek?

Figyelt kérdés
16hónapos lesz a fiam és úgy érzem érett már a formabedobós játékra.Csak az a gondom,hogy még nem értékeli a játékait és dobálja így hamar tönkre teszi.Így nem tudom milyen formabedobót vegyek.Tudtok tanácsolni valamit?
2010. márc. 29. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Fisher Price Sütifaló Kincsesbödön van. A kislányom nagyon korán kapta, 7 hós korában. Akkor még csak a dallamokat hallgatta és a formákat tapogatta. Most 11 hós. Összeüti a formákat és egyiket tanítgatom neki bedobni a helyére. Ha sikerül, jutalmul elmondja a kis bödön a forma színér, vayg számát, vagy magát a formát nevezi meg. (Attól függ, melyik funkcióra van állítva.) Ezzel a játékkal gyakoroljuk most a ki-és bepakolást is. Nálunk nagy siker, egyik kedvenc. A formabedobók között szerintem drágának számít, bár nálunk nagyon megérte az árát.

[link]

2010. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a libero klubtól a beküldött vonalkódokat váltottuk be Fisher Price vödrös formabedobóra, szeritem az azért "tönkretehetetlen". Az üzletekben egyébként 2-3000 Ft körül láttam. Karácsonyra kaptunk ugyancsak Fisher Price csigabigát, akkor 9 hónapos babámnak, azt sem teszi tönkre.
2010. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem műanyagból készít kocka alakú illetve 6 szögletű formabedobót.Tönkretehetetlen és mivel szét szerelhető még a nagyobb gyerekem is imád vele játszani.Ja és könnyű tisztán tartani
2010. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is FP vödrös van. A gyerkőc nagyon szereti. Sokszor pakolászik bele más játékokat is, és azokat cipelgeti.
2010. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van teknős (fiamé volt, 10éves darab, lehet húzni) és van FP bödön (karácsonyra kapta tesőmtól).

Igazán egyik sem érdekli még (1 éves), de egy egyszerűbb is teljesen jó.

2010. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!