Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lenne vkinek egy fölös...

Nem lenne vkinek egy fölös higanyos lázmérője?

Figyelt kérdés

Tegnap anyósom felhozta a sajtáját, még ki is hangsúlyozta, hogy vagy 20 éves. Én mondtam neki, hogy ne hagyja itt, mert eltöröm (sajnos ilyen két bal kezes vagyok). És it ad Isten el is törtem! :-( Tuti a fejem veszi!

Vki aki nem használja, jobban hisz a digitálisban, vagy netalántán úgy is van másikja KÖNYÖRÜLJÖN MEG RAJTAM!!!!!

MEgvenném, fontos lenne!!


2010. márc. 30. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Priviben írj egy címet, és már küldöm is! (B)
2010. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak egy van, a múlt héten vettem a patikában, 800 ft volt. Csak azért írom ha esetleg nem tudsz szerezni.
2010. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: higanyos lázmérőt vettél a patikában? Nálunk már nem lehet kapni, pedig kisebb város vagyunk, ahol 4 patika van, de én a múltkor vettem lázmérőt ( vagy 5 hónapja) és nekem digitálisat adtak.
2010. márc. 30. 07:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, higanyosat már nem lehet kapni, de van helyette ugyanolyan, csak nem higany, hanem festett folyadék van benne. Az anyukámnak nemrég vettem én is az orvosi műszerboltban. 450 forint volt.
2010. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy higanyosat már nem lehet kapni, de egy festékesre nem tudtam volna beadni anyósomnak, hogy az higanyos. És az az ő 20 éves lázmérője.
2010. márc. 30. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Postáztam. Ez ugyan nem 20 éves, de talán megteszi. :) (B)
2010. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!!! Nem hiszem hogy észre venné!! :-) Legalábbis bízom benne!!! :-))
2010. márc. 30. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, akkor megoldódik a dolog :) Valóban nem higanyos, de igazából nem látsz különbséget. Mondjuk a 20 éves lázmérőnek a feliratozása is más és gondolom már a színe sem a régi, szóval tuti kiszúrná a mama...
2010. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megérkezett a lázmérő? B.
2010. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jajj, ne haragudj, hogy nem írtam. De ez a rengeteg sütés-főzés az ünnepre... Igen, pénteken megérkezett. A párom szerint ugyanolyan, de még nem adtam oda neki. Majd írok, hogy mit szólt. Mégegyszer köszönöm szépen!
2010. ápr. 5. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!