Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok hol tart a...

8 hónapos babátok hol tart a fejlődésben? Mekkora? Miket csinál? Milyen a napirend?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7,5 hónapos. Fordul hasról hátra, hátról hasra, négykézláb áll és úgy hintázik, rugózik úgy hogy az ölemben térdepel, kúszik körbe-körbe és hátrafelé, a játékokat egymásnak ütögeti/eldobálja/nézi hogy hova esett, gagyog. 10 és negyed kg, 74 cm; bár nagy súllyal is született. Reggel 8-kor kel, délelőtt és délután alszik fél-másfél órát, este fél 11-kor alszik el. Elég későn, próbálom előrébb hozni. Még szopizik, az ételeket kóstolgatja, a körtét szereti. Sokáig egyáltalán nem akart semmit megenni, most se nagyon halad a dolog.


A tiéd?

2016. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Detto mint az elso :)


7, 5 honapos, ugyanazokat csinalja, es o sem eszik semmi csak cici, meg par kanal korte :)

2016. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Napirend, ahogy alakul, de kb 9 kor kel, del korul alszik egy orat, aztan 5-6 korul is egy orat, 9 kor furdes, 10-11 kor fekszik.

Egesz nap 2-3 orankent cici, ejjel ketszer kel kb.

2016. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8 hónaposan volt 7400 gramm körül (kislány, 3650 grammal született). kúszott, forgott, ez minden. Ülni csak 11 hónaposan ült. Tudott integetni, két kockát egymásra tenni, egyedül inni a cumisüvegből. Imádta nézegetni a könyveket, meg ekkor kezdte a mutogatás...mindenre mutogatott míg nem mondtuk mi az, ő meg feszülten figyelt :) szavak elejét már mondogatta: la=lámpa, labda, kö=könyv

ha kérdeztem mit mond a kutya, akkor mondta hogy va va :) meg még kb. 1-2 állatra így tudott válaszolni. Kb ennyi.

2016. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, lemaradt a napirend:


7.00 kelés, szopi, utána 30-40 perc levegő az udvaron, 09.00 zabkása gyümölcsből zabból joghurtból utána 2 óra szunya, 12.00 zöldségpüré hússal, utána séta, 14.00-15.00 alvás jó esetben, rossz esetben csak a séta alatt bóbiskolt kicsit, 15.00 szopi, utána játék, ő délután nagyon keveset aludt, csak annyit amit írtam.. 18.00 sinlac gyümölcsel 20.00 fürdés, szopi. 21.00 aludt mint a bunda

2016. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Fiam 7100 gramm.70 centi. Egyelőre csak forog minkét irányba. Már néha felhúzza a lábát, szeretne jutni előre, de még nem jön neki aminek kell. Ennyit csinál. Gagyogás: babababa meg a mamamama, de az is inkább panasz. Egyébként kiabálgat nagyokat, lehet vele nagyokat kacagni. Veszi a vicceskedéseket. Játékokat pakolgatja egyik kezéből a másikba, de még tudatosan nem dobálja.
2016. febr. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!