Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen első cipőt ajánlanátok...

Milyen első cipőt ajánlanátok a most járni tanuló 1 éves babának?

Figyelt kérdés
Az időjárási viszonyokat is figyelembe véve, milyen cipő lenne jó a majdnem egy éves fiamnak? Igazából még nem jár, de pár napja megtesz 3-4 lépést teljesen egyedül, gondolom, azért még kell némi idő, míg ezt tökéjre fejleszti. Szupi vagy nem szupi? A falcon első lépés cipőkről azt hallottam, hogy nagyon merev a talpa, és ezért nem a legjobb választás. Ki milyet választott vagy választana gyerkőcének?
2016. febr. 15. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk elefanten cipő volt a nyerő.
2016. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én anno e.lephanten bakancsot vettem. szuper-hajlékony a talpa.


viszont ha most kellene, puhatalpú cipőt vennék. számtalan olyan van, aminek a talpa többrétegű, kint is hasznáélható, vannak bundásak, kiscsizmák is.

2016. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jó lenne tavaszra szerintetek?

[link]

2016. febr. 15. 10:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik. De azzal teszed a legjobbat,ha hagyod mezitlàb vagy zokniban menni. Gondolom úgysem kint vagytok egész nap.
2016. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy p.ediped, vagy c.inege cipő lehet jobb lenne első cipőnek.


jó az e.lephanten, nekünk is az volt, de most már nem azt venném.

2016. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szamos első lépés cipő nagyon jó. Hajlékony a talpa is. Könnyen megy benne a lányom
2016. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pediped originals nagyon jó első cipőnek, van téli is, mi olyannal kezdtünk februárban annak idején.
2016. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam benn a deichmannba, szemügyre vettem az elephanten cipőket és olyan kis könnyű semminek tűnik. Vagy pont ez a lényeg? :)
2016. febr. 15. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:
pont ez a lényeg. hogy hozza a mezítlábas-feelinget :D
2016. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!