Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortájauk legyen az...

Milyen tortájauk legyen az első tortájuk a fiamnak és a lányomnak?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem olyan könyű mert tudok sütni főzni csak olyan kéne amibe az egyikben nem szabad gluténnak lenie. A másikban pedig laktoznak. Persze glutén menteset tudnék készíteni csak azt nem tudná megeni mert az kemény. Én csak tudom mert én is érzékeny vagyok rá. Lehet amúgy lagtoz nélkül tortát készíteni? Ja és olyan kéne ami nem olyan nehéz mert jövő héten leszek 7 és fél honapos terhes.
2016. febr. 15. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne kemény a gluténmentes süti?
2016. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel hogy nincsen bene glutén ezért búza lisztet tudok csak bele rakni amitől keményebb és szárazabb lesz. Ami egy kisbabának a még nem lévő fogai is beletörnek. Vagy legalább is az én mamám tortája száraz és kemény lett
2016. febr. 15. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Húha. Nálad nagy baj van.A búza glutén.

Amibe búzalisztet teszel, az tartalmaz glutént.

Én búzalisztből sütöm a piskótát, és mindig puha.Az omlós tészta is. Ésa linzer is.

De egyébként lehet rizslisztből is sütni.


A laktóz nélküli tortát meg megoldod Hulala habtejszínnel pl. Az növényi tejszín,nem tejből van.


De manapság rengeteg receptet találni a neten, ami gluténmentes, illetve laktózmentes.

Annyira nem nehéz.

2016. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te valamit nagyon keversz...
2016. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én laktóz és gluténérzékeny vagyok. Nem lesznek kemények a sütijeim.


Nem tudom mit esznek a gyerekek, de én ajánlom a céklás browni tortát.


Laktózmentes készítményt rengeteget lehet kapni, szinte minden tejtermékből van laktózmentes változat is.


Zabliszt, rízsliszt, mandulaliszt én főleg ezeket használom lisztként.


Csinálhatsz gyümölcszselés tortát sok gyümölccsel pl. erdei gyümivel a legjobb. Abban semmi sincs.

2016. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Google jó barát

2016. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!