Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit költötök a babaruhá...

Ti mennyit költötök a babaruhákra havonta?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint én rengeteget (80.000-100.000 ft/hó). 4 hónapos. Szerintem ez így normális,mert csak új ruhát adok rá. Kicsit finnyás vagyok és rossz a tudat,hogy valami koszos lakásból jövő ruhát vennék meg használtan. Így marad az új. Ti mennyit költötök?
2016. febr. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
77%
Te is nagyon jól tudod,hogy ez nagyon sok.Én is megtehetném,hogy elköltök ennyit,de minek?Gondolkozz már!Attól,hogy jól mentél férjhez,még nem kell rázni a rongyot!Vagy mit akarsz ezzel kompenzálni?
2016. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
77%

Akkor költök ha kinõtte a bodyt és a rugit, és nincs nagyobb méret itthon. 2 hónap után most költöttem 3000Ft-ot bodyra(7db), de kell venni rugit még, aztán ez egy darabig jó lesz. A fiamnak is vannak vagány darabjai, de itthon egyszerūbb a kényelmes ruha, tehàt a csinibbeket még szinte nem is hordta. Majd ha nagyobbacska lesz.

Sokat költesz? Igen. De a férjeden kívül senkinek semmi köze hozzá. Pláne ha tesztek félre is. Van aki gazdag és megteheti hogy szórja a pénzt. Az õ dolga. Mondjuk szerintem csak làzítod a jónépet. :D

2016. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Mashol ennyi penzbol csaladok elnek meg,amit te a babad ruhaira koltesz. Te egyszeruen vasarlasfuggo vagy, BETEG. Nem azert koltesz ennyit mert ennyi ruha kell, hanem hogy vasarolhass. Fordulj terapeutahoz!
2016. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
12%

"A férjed nem csapott még szájon"??

Ehhez akkor sem lenne joga, ha havonta milliókat költene a saját jövedelméből.

2016. febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
72%
Minek? Összesen nem kell ennyit költeni 1 éves koráig babaruhákra,nem egy hónapban! Beteges a gondolkodásmódod,vannak nagyon jó helyek pl Háda a ruhák nagyrésze új,címkés mégis negyed annyi,mint az eredeti boltban,ráadásul nem is kell annyi ruha egy babának.Ne érts félre imádok babaruhát venni,nem veszek akárhol,nagyon fontos hogy legalább újszerű legyen a ruha vagy új amit megveszek,de soha nem dobnék ki havi 80-100ezer Ft-ot babaruhára.Párod mit szól hozzá.hogy szórod a pénzt? Amúgy nem kell havonta vásárolni egy méret 2-3 hónapig elég.
2016. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
82%

Jah,persze! 156ezer a gyed-ed...

Azt két úton érhetted el: 1. Kemény mőnka árán magas pozícióba kerültél,de ez esetben tudnád,hogy mit jelent munkával keresni a pénzt és nem szórnád f,,szságokra

Vagy 2. Apuka vagy apuci bejelentett a saját vállálkozásába magas bérrel,természetesen 0 munkáért.

És ezért szórod ész nélkül a pénzt,mert azt hiszed a fán terem.


De szerintem csak kamuzol! :-D

2016. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
* munka
2016. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem,nem sértegetést vártam!
2016. febr. 19. 08:37
 49/54 anonim ***** válasza:

150e körüli CSED(!) (mert még nem GYED-et kap, ráadásul annak a maximalizált összege még bruttóban is kevesebb) nem olyan magas összeg. Ez azt jelenti, hogy nagyjából ennyi volt a havi fizetése is, ami az országos átlag környékén van.


De az vicces, hogy egy hosszabb szöveg elolvasására nincs ideje, de több oldalnyi hozzászólásra viszont már van.

2016. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Amiket kinőtt a babád ruhákat, azokkal mit csinálsz?
2016. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!