Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad kamilla teát adni a...

Szabad kamilla teát adni a babának?

Figyelt kérdés
A fiam 5 és fél hónapos, allandoan faj a hasa, 2-3 naponta van széklete már a falnak megyek esküszöm. Segitek neki lazmerővel de kemény s ezért gondoltam,hogy főznek olyan gyenge kamilla teát 1 literhez egy plik, s azzal csinálnám a tejport. Iszik ánizs teát. Szerintetet? Mit tegyek. Már tejport is váltottam mert refluxos is. Milupa Ar és kevelem sima Milupával mert a Ar-es fogja a hasát, de csak nehezen kakál.

2016. febr. 19. 15:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már eleg régóta.ezért is aggasztó. Ultrahangon is megnéztük a pociját mert hát nem tartottuk normálisnak higy Ennyit fájjon a hasa..áh..tényleg nem tudom. Kevertem egy ideig ánizs teát a tejporba nem tudom miért kakizik ilyen nehezen. A tegnap lázmérőt használtunk mert annyira sírt,kijött a kemény és ma higat kakált,szép sárga
2016. febr. 20. 11:09
 12/16 anonim ***** válasza:
gasztroenterológussal érdemes volna beszélni..a folyamatos lázmérőzés nem normális...ha állandóan szorulásos (és már hozzátáplálás előtt is az volt) akkor allergia is lehet...ő biztos többet tud segíteni.
2016. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De mire lehetne alergiás?
2016. febr. 20. 21:10
 14/16 tomika_98 válasza:
letye-petye->női logika... sosem értem meg őket, hogy ennyire részletkérdéses legyen valaki!
2016. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tomika_98 válasza:
nem mellesleg kevesebb válaszból(csak értékelt számít) könnyebben kijön a 93% de mindegy, én csak magamat kommentelem.
2016. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sütőtök és barack székletlazító, barack pl hipp bébiétel.

Sajnos az AR tápszer foghat. Másikat próbáltatok? Pl beba vagy humana. Nálunk a Humana puffadást okozott, a Beba szorulást, a Milumil AR vált be de melyik babának mi, ismerősöm babája nem bukós de pont a Milumil HA fogott, a Beba HA nem.

Még arra gondoltam, hogy van barack ivólé is, talán segíthet.

2016. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!