Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy az 1 éves fiam...

Normális, hogy az 1 éves fiam csak a cicin hajlandó elaludni?

Figyelt kérdés
Még mindig szoptatom, de már rendesen eszik mindent, mégis csak a cicin alszik el. Akár délelőtt, akár délután, vagy este. Nem okoz ez gondot?
2010. márc. 31. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Ha neki ez kell, így nyugszik meg és így alszik el, akkor normális! Az igényeit akarod kielégíteni, nem? Akkor hallgass a szívedre és hagyd, hogy cicin aludjon el!

Az én kisfiam is így alszik nappal és éjjel is, Ő 8 hónapos!

2010. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Így szokota meg. ha téged nem zavar, akkor semmi gond. Gondolom, cumija nincs... mennyivel jobb, ha cumival alszik egy kisgyerek? Vagy a cumisüveggel???? Az enyém máig így alszik el, pedig már 19 hónapos... a nagyok is cicin aludtak, aztán 2 évesen teljesen elhagyták, maguktól... Biztos le leszek pontozva, de a különböző "tanuljon meg önállóan elaludni" módszereket nem szeretem, különben sem kivitelezhetőek minden gyereknél.. Ja! miután a nagy gyerekeim elhagyták a szopit, minden alvós tárgy és nyafogás nélkül, egyedül aludtak el...
2010. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

én felpontoztalak, egyetértek! :)

(első vagyok)

2010. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2010. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
erre nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni :) a kérdés az,hogy mit értesz azon, hogy gondot okoz, milyen szempontból? Hogy neked probléma-e ez, azt csak te tudod eldönteni. Arról pedig, hogy a babának mi a jó nagyon megoszlanak a vélemények. Van aki szerint semmi gond ezzel, és majd magától elhagyja, van aki szerint jobb ha megtanul önállóan aludni. Mindkét álláspont mellett tapasztalt szakemberek állnak... Szóval ez egy jó kérdés... minden gyereknél más jön be, és minden anyukának is más módszer szimpatikus :)
2010. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én 15 hós kislányom is cicit kap elalvás előtt, de nem azon alszik el, ha már nem kell neki, beadja magának a cumit, és úgy alszik el. sok kivetnivalót nem látok benne.
2010. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 edus83 ***** válasza:
AKI AZT MONDJA CICIN ALUDJON EL ,EGYET ÉRTEK.ENYÉM MÉG CSAK 2HÓS ÉS ELSŐ BABÓ DE OLYAN NYUGTATÓ,ÉS CSODÁLATOS DOLOG SOKÁIG SZERETNÉM HA ÍGY ALUDNA EL.
2010. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 15 hósom is cicin alszik el még mindig, engen nem zavar a többi meg nem igazán érdekel. Meghallgatom és annyi. Ha neked nem okoz gondot akkor semmi baj nincs ezzel.
2010. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 hósom is cicin alszik el. Engem nem zavar, majd leszokik róla.
2010. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!