Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap kivettem a fagyasztóból...

Tegnap kivettem a fagyasztóból a céklát (sütve és turmixolva tettem el) de nem használtam fel, hűtőben van. Ma odaadhatom a babámnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
persze! jó étvágyt Nektek :)
2010. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak nem tudtam hogy jó-e még. Ma kap először, remélem ízleni fog Neki (krumplival).
2010. márc. 31. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Felhasználhatod nyugodtan,én még a krumpli mellé szoktam egy kis almát is tenni,általában ugy minden baba megeszi.Felforralom a vizet,és utána a kockázott almát beledobom,10pecig fözöm,és aztán azt is turmixolom!

Jó étvágyat a kicsinek!:)

2010. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! igen odaadhatod nyugodtan! Nálunk is ez volt a menü, imádta! Remélem nektek is ízleni fog!
2010. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. Vagyok! Én sült almával,rizzsel,csirkehusival adom a babámnak! Imádja! :)
2010. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig 1 és utolsó vagyok! :) Ne ijedj meg mikor majd pelusozod! Mert én az első céklázás utáni nap pánik rohamot kapta. Azt hittem hogy véreset pisilt,na egyből beindult a hipohondrián,mire 5 perc pánik után beugrott hogy előző nap céklázott! :))
2010. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Jó hogy írod, hogy majd ne kapjak frászt a pelusozásnál! Tuti bepánikoltam volna! :)

Délután fogja kapni, 4 körül, majd megírom hogy ízlett Neki.

2010. márc. 31. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen és a kakit is megszínezi nemcsak a pisit. Mi ettünk tegnap céklát és mára meglett a pirosas "termés". :-)
2010. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap már nem tudtam írni, de viszonylag jól fogadta, majdnem mindet megette. És ma is! :) Eddig a kakin nem láttam elváltozást, de még figyelem. :)
2010. ápr. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!