Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egyedül aludt el a...

Akinek egyedül aludt el a babája a kiságyban, nem borult ez fel, mikor elkezdett felállni? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hagytam, had álldogáljon. Neki ez új volt, gyakorolta. Úgy voltam vele, hogy majd megunja. És így is lett.
2011. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De! Sajnos borult. :-(((((

Azóta csak az ölemben alszik el, már ha a kiságy felé emelem, egyből ordít. :D

2011. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már azóta felborult, hogy elkezdett forogni mindkét irányba, 6 hónaposan. Azóta cicin alszik el és utána tudom csak letenni. Én is tanácstalan vagyok :(
2011. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bébim is fölugrált -ilyenkor mindig kivettem, megölelgettem, amikor éreztem, hogy ellazult, vissza az ágyába. Ilyenkor maximum halkan suttogok a fülébe, kap pár korty vizet és leteszem. Én voltam a kitartóbb, néha sokszor kellett! Hamar megtanulta mi az esti rituálé és hogy utána alszunk. Ha hív, sír, nyöszörög, én rögtön ugrok éjszaka is. Bízik bennem, az ágyát sem utálta meg. Altatni nem kell, csak letenni. De azért ehhez jó idő kell, mire kialakul, és persze "minden baba, más".
2011. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hálózsákban altattam a nagy fiamat is mindig és most a kicsit is.Soha nem volt gond így a felállással forgolódással. Azoknak akik éjszakáznak illetve kézben alszik el a gyerek csak jó tanácsként merem mondani:mindez szoktatás kérdése.Nem tesztek jót velük sem.
2011. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

07.21-esnek.

A lányomat egy kicsit sem zavarja a hálózsák, ugyanúgy fel tud benne állni és jönni menni a kiságyban.

Visszatérve a kérdésre, nálunk kb. 2 hét volt pokol, egyszerűen nem engedte magát visszafektetni, ordított, pattant fel újra. Végkimerültségig csinálta.

Igazság szerint, még most is gyakran előfordul, pedig már 5 hónapja állt fel előszőr ha jól emlékszem. Most már futkos, és nem okoz neki akkora örömet, hogy álldogáljon az ágyban.

Mostanában inkább az a gond, hogy szaladgálna tovább alvás helyett. :(

2011. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ügyes kislány:)) szerintem adj neki egy kis időt,valószínű ez a mozgásbeli fejlődés kibillentette.majd visszaáll a helyzet
2011. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!