Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon érdekelne, hogy ti...

Nagyon érdekelne, hogy ti mikortól adtatok a saját ételetekből a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 8 hónapos, de szeretném mielőbb a saját kosztra szoktatni. Sürgetni sem akarom a dolgot, csak kíváncsi vagyok mi a tendencia ezen a téren.
2010. márc. 31. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A kislányom kilenc hónapos, és már egy jó ideje nem tűri, ha mi eszünk és Ő nem kap. :-) Én sokmindent kóstoltatok vele (levesek, tésztafélék, kenyér, krumpli) abból, amit mi eszünk, de csak kóstoltatás szinten.

De pl. a húslevesünkből, főtt hús+krumpli+zöldség+répa, borsólevesünkből szokott kapni, meg minden olyanból, ami nem tejes, tojásos, és nem túl fűszeres.

2010. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ohh köszi szépen... látom akkor nem csak én vagyok ilyen "elvetemült" aki korán kezdi. :D
2010. márc. 31. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is gyakorlatilag kinézte a falatot a szánkból, úgyhogy mi is korán elkezdtük a kóstoltatást, mindenből kapott egy-egy falatot, volt, amit nagyon szeretett (rántott hús-tipikus férfi), volt, amit nagyon nem (rizs). Én a túró rudi túrós részéből is mindig adtam neki egy falatot, a csokit előtte gondosan lerágva róla :)
2010. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az a furcsa, hogy lányunk nem nagy evő, de amit mi eszünk, legyen az bármi, akárhány falatot elfogad, és minden ízlik Neki. :-))
2010. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mostantól, de nem mindenből, 1 éves.

A 8 hónapot kicsit korainak tarto, az én lányom akkor kezdett 2x szilárdat kapni az anyatej mellé.

Egyébként imád enni.

2010. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6,5 hónapos és már két hete kapott a húslevesből krumplit, répát, husit! ImáDJA. éS SEMMI baja nem lett.
2010. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem biztos, hogy most lesz baja tőle.
2010. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet. De ez sem biztos.....
2010. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 éves kortól.
2010. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmmm... akkor elég vegyesek a szokások. Azért mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2010. márc. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!