Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtok a saját ételete...

Mikortól adtok a saját ételetekből a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
10-11 hónapos kora óta, mióta kb. 4 foga volt .
2010. máj. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez azért így elég általános.

Pl Chilis baból (extra erős paprikával ahogy szeretem) kb 14-16 évessen, de a pacalt is évhez kötném inkább.


A lényeg a fokozatoság.

Ha van elég tejed akkor kb 6 hónaptól van lassú hozzáetetés és "felnötebb" kaját egy év felett kap, de persze akkor se bármit és bárhogy.

2010. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányaim 1 éves koruk óta azt eszik,amit mi.Persze,ha valami füszeresebb kaját eszünk,akkor nekik még külön főzök.
2010. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól, de nem úgy hogy akkor azzal etetem, csak megnyalogatja, megkóstolgatja, szóval inkább csak ismerkedés. főleg olyan dolgokat, amit nem tud félrenyelni vagy ami pépesíthető, pl főtt zöldések, összenyomott husi, stb. fűszeres, csípős, puffasztós kajákat nyilván csak később.
2010. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén, mint az utolsó válaszóló.
2010. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Mindháromnál 4- 4,5 hónaposan kezdtem,a levesben főtt zöldséggel,pipimájjal, villával összetörve. Majd fokozatosan a többi étellel. 6 hós koruk körül már darabosabban kapták az ételt. Mindig úgy főztem,hogy vagy a levesből,vagy a másodikféléből kaphassanak. 8-9 hónaposan már mindent ettek,amit mi. Nem főzök sem zsírosan,sem erős ételeket. A pici most egy éves,és mindent megeszik,csak a sóskát köpi ki. De ennyi belefér.
2010. máj. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!