Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti este mennyire fáradtan...

Ti este mennyire fáradtan szoktátok letenni a babátokat?

Figyelt kérdés
Az enyém lassan 8 hónapos de még mindig szerintem 3-at kéne aludnia, de sehogyse fér bele a napba. Ha nem alszik, kibírja estig, de már nagyon álmos, pedig persze előbb tesszük le még ígyis aludni. Mennyire legyen álmos a baba?
2016. febr. 21. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Arany középút, nem szabad túl álmosnak lennie, mert akkor nem tud jól aludni.


Az enyém 8 hónaposan már csak egyet aludt, déltől, kettőig, és 7-fél8 körül tettem le este, hatkor keltünk.

2016. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is szerettem volna ha 8 hónaposan még 3at alszik, de már csak az éjszakai alvásra volt szüksége, meg egyre délben. Akkor rakom le este amikor már fáradt de még nem nyűgös.
2016. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát mondom nűlunk nem én szeretném hanem neki pont nem jön még jól ki 2 alvással a nap...

kibírja estig de a szeme már olyan bágyadt hogy rossz nézni. az belefér? nem kínzás?

2016. febr. 21. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Kínzás? Az enyém ha már nagyon álmos magától elalszik, szenvedni nem fog.
2016. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát az enyém inkább szenved sajnos. Persze nyilván van az a pont amikor elaludna, de addig még nem jutottunk el:)

De akkor ez normális? Csak olyan rossz érzésem van, dehát nem rakhatom le este 6kor aludni, mert akkor hajnali 4kor kel vagy nem tudom.

Normális ha minden este totál ki van ütve lefekvésre?

2016. febr. 21. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:

8 hónaposan az én kisfiam napi 2x aludt, egyszer délelőtt és egyszer délután de este 18 órakor már nagyon álmos volt,valahogy kihúztuk 19 óráig akkor megfürdettem és 19:30-kor ment is aludni.

14 hónaposan átállt a napi 1x alvásra. reggel 8:30 körül ébred, ebéd után alszik kb 3 órát, este 19 ó körül már álmos, de 20 óráig kibírja,akkor teszem le az ágyba, 1 perc alatt elalszik.

2016. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat nagyon hasonlo nalunk a helyzet mint nalad, utolso. Jolvan, akkor kihuzzuk.

Es a te babad reggel hanykor kel?

2016. febr. 22. 08:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt akartam kerdezni toletek hogy es ti ha mondjuk estefele meg uton vagytok es elalszik a babkocsiban az be szokott zavarni? vagy hogy oldjatok ezt meg? en hagynam es szerintem nem zavar be. nalatok?
2016. febr. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!