Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg baj? Gyanus?

Ez tényleg baj? Gyanus?

Figyelt kérdés

2évesem imád kupacolni, idae oda pakolni a dolgait és jol megnézni közben. Néha megtapsolha magát ha úgy gondolja ügyes volt (habár ez egyre ritkább) van hogy alakalmi süket (tudom hogy hallja mert elneveti magát) És sokszor van valami a szájában még mindig mindent megkóstol...ha elfeledkezik magáról és nincs cumi akkor bekapja az ujját...

Azt mondta most egy ismerősöm hogy ezek autista tünetek..


2016. febr. 22. 11:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mégegy példa. Még messze az internet korától. Unokatesó 4 éves koréban egy szót nem beszélt! Mindent elmutogatott. Ma tutira lenne rá vagy 5 diagnózis és megbélyegzés. Jelenleg 21 éves, egyetemi történelemoktatónak tanul!!!Tök átlag gyerek és be nem áll a szája, hiper okos.
2016. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Van autista ismerősöm! 8 éves. Terrorizál mindenkit! A hangok mondják neki! Lehet van más baja is, nem tudom, de autitsa az ezer százalék! Van emelett sok sok sajátossága, ami nem kis furcsaság, hanem kicsit félelmetes. Mert lehet az én ygerekem is szeretei a sorrendiséget, túlzottan is, de nem kap dührohamot, ha nem úgy lesz, vagy ha igen, lehet kicsit megemelem a hangom és máris visszavesz magából. (ez komoly esetekre mondom, amikor pl sürget az idő)
2016. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!