Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves szülinapra milyen...

Egy éves szülinapra milyen ötletetek van, mit kérjen az ember lánya a kisfiának?

Figyelt kérdés
Nem igazán jut eszembe sok minden, pl. hasznos dolgok, de akár játék is lehet. Várom az ötleteket. Köszi
2016. febr. 22. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ruházat mindig kell.
2016. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ruha, cipő, mesekönyv, nyuszis motor, építőkocka, formabedobó, kisautó, toronyépítő, montessorri torony...stb. Ha nagyobb az összeg, akkor esetleg egy tanuló kutyus vagy bármi ilyen interaktív játék.
2016. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kis csúszda, kis motor, formabedobó, fogantyús kirakó, dömper, építőkocka, fakocka
2016. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbbieken túl legalább Duplo méretű építőkocka (MegaBlocks vagy létezik puha, rágható típus is), hintaló, labda. Lapozgatós könyv szerintem sose elég.
2016. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én tolókaros triciklit vettem keresztlányomnak, később a keret, tolókar le is szerelhető


[link]

2016. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Betu ***** válasza:
Az én kisfiam is most lesz 1 éves. Nekünk is gond hogy milyen hasznosabb ajàndékkal lepjük meg. Igazàból nekem még a torta is gondot okoz, mivel jó lenne ha tudna egy kicsit enni belőle, mert még nem mindent adok neki. Mi a pàrommal baba laptopra gondoltunk, ami fejlesztené, mert a "felnőtt" laptop nagyon érdekelné, de természetesen azt még nem engedjük neki. Valamint még habtapira ezzel kicsit elkéstünk szerintem, de még talàn ki tudja hasznàlni. Ja és jó lenne ha valamelyik rokon meglepné egy szupi cipőcskével, ami màr a jàràshoz tökéletes lenne, mert lassan ott tart és hàt egy ilyen cipő nem a legolcsóbb kategória.
2016. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!