Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hónapja szedtem a f. gátlót,...

3hónapja szedtem a f. gátlót, most 1hónapot kihagytam. Már 2hete lassan hogy nem jött meg. Rendesen beállt a menstruációm, maximum 1napot csúszott eddig. Megszakításos módszert alkalmazunk. Eddig semmi gond nem volt még. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A melleim eresek.Néha kicsit égnek a bimbóim.Dohányzok,pár napja nem kívánom.Teszteljek?
2009. márc. 11. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem ártana..:)) A megszakításos módszer nem a legbiztosabbak közé tartozik. Az én kislányom is így született)))) A tünetek pedig lehetnek a baba jelei.
2009. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De amúgy a tabletta után elvileg normálisan kéne megjönnie,vagy tévedek?

Úgy izgulok:)

Amúgy nem nagy tünetek vannak,de azért furcsábban vagyok...Bár még az is lehet hogy bemesélem magamnak...:)

ööö...Már kimutatja a tesz?Lassan 2hetet késik:(

2009. márc. 11. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem fogigátlót de nekem őrülten rendszertelen lett a menszim, mondjuk a gyógyszer szedése előtt is az volt.Amikor elkezdtem szedni 29 napos lett.Utána mikor abbahagytam 32-46 nap is előfordult most legutóbb pedig már egy éve nem szedem.Szerintem tesztelj,de csak kazettás tesztel, nekem aLyli pl nem vált be hamisat mutatott. Majd írj hogy milyen az eredményed:Szurkolok.
2009. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Pénteken elvégzem.Igazából még nem teszteltem,így fogalmam sincs hogy melyik a jó.Felsorolhatnátok egy párat,amit érdemes megvenni...:)

Szóval akkor természetes hogy kihagy a menstruációm?

Mert én meg vagyok bizonyosodva,hogy éppen az hogy ennek be kell állítania azt.Illetve nekem már beállt,most nem értem mi van:(

2009. márc. 11. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel abbahagytad a fg.-t,felborulhat a hormonegyensúly, ezért is késhet.
2009. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen ez egyértelmű.

De sok helyen meg pont azt olvastam hogy ilyenkor pont az hogy nem szabad késnie:(

Nem tudom...

Viszont a mell mitől lehet eres,és a miért ég(de csak egy kicsit)

Ez is a tabletta miatt lehet?

Dohányzó létemre,szó szerint hányingerem van tőle,de valamikor meg éppen nem annyira.

Napok óta 37 között mozog a hőm.Van amikor majdnem 38,pedig nem vagyok beteg,és nem érzem magam lázasnak,egy kicsit se...Tesztelek az a biztos!Vagy az sem?:)Kitudja már...semmi sem biztos:)

2009. márc. 11. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
A gabriell szerintem jó.Vegyél azt gyógyszertárban biztos lehet kapni.Ha már két hete késik nyugodtan vegyél tesztet minél hamarabb, ha terhes vagy azt már mutatnia kéne. Van akinek a nemvárt napján sőt még olyat is hallottam, hogy előtte kimutatta.Tesztelj, szorítok.
2009. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!