Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Maxima vs Espiro...

Chipolino Maxima vs Espiro Vector 4 Air? Melyik babakocsit válasszam?

Figyelt kérdés

Nagy segítség lenne, ha megírnátok, milyen tapasztalataitok vannak? Első babás anyukaként jelenleg egy retrus babakocsival sétálgatunk, de sajnos nem sok jó tulajdonsága van (nagyon nehéz, egyik irányban alacsonyan, a másik irányban magasan van a tólókar, a háttámláját elég körülményes átállítani...)


Íme a Chipolino


[link]


és az Espiro


[link]


2010. márc. 31. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2.
2010. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

espiro-t. Jobb a színe, masszívabbank tűnik, szebbek a vonalai. Kicsit Quinny klón.


chipolino-t elnézve olyan érzésem van, hogy belemész vele egy gödörbe, aztán eltörik. Az ülése is keskenyebbnek tűnik, persz a kép is lehet csalóka.

2010. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem voltam híve ezeknek a trendi babakocsiknak, mert azonkívül, hogy divatos, nem igazán kényelmes a babának. Nekem legalábbis nem praktikus, de én is a 2.-ra szavazok :)
2010. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!