Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyen kádat venni?

Érdemes ilyen kádat venni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 27. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2016. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csak akkor ha fél éves korában kidobod. egyébként egy sima kád, negyed annyiért és egy szűkítő bele 500.-ért azért jó, mert ha már tud ülni akkor egyszerűen kidobod belőle a szűkítőt és tovább tudod használni a kiskádat.

nyáron a 6 évesem a kertben még a kiskádjában pacsázott! :D

2016. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nehéz tisztítani, a belső flikkflakkok meg haszontalanok.
2016. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Betu ***** válasza:
47%
Nekünk hasonló van csak màs màrkàjú, nekem igazàn hasznos volt, mert stabilan feküdt benne a babàm màr pàr napos koràtól,úgy hogy tettünk alà egy törcsit, hogy ne csusszon le és mivel első baba így nekem nagyon fontos volt, hogy ő biztonsàgban legyen,mert hirtelen azt sem tudtam még hogy hogyan fogjuk fürdetni a pàrommal. Szóval nekünk nagyon bevàlt, ja és mèg egy évesen is simàn belefér, csak màr az ülő részébe teszem bele fürdéskor.
2016. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Kettes és hármas válaszoló szépen összefoglalta, azt amit én is írni akartam.
2016. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem ilyen kádam van, hanem sima, szűkítővel(vagy hogy hívják). A fiam 11 hónapos lesz és még mindig használom azt a háttámla részt. Az elején beleteszem, hátradöntöm, és úgy mosom a fenekét, majd kiveszem. Nem kell felállítani a gyereket, és ő is jobban szeret azon hátradőlni, mintha a kezemmel tartanám.


Ha te ilyent szeretnél vedd meg, az első félévben biztos hasznosabb, mint a külön betét, legalább nem kell azt is rakosgatni, helytakarékos. Az hogy mennyire lesz hasznos neked az akkor derül ki, ha használod.

2016. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy nem tudom majd egyedül fürdetni és tartani stb. első baba de azért köszönöm a válaszokat
2016. febr. 27. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Én sima piskóta kàdat anatómiaira cseréltem. Vagyishàt olyanra, ami megtartja a gyerkőcöt. Mert könnyebb ìgy fürdetni, szabad mindkét kezem, a piskótànàl meg csak az egyik-a màsikkal ugye tartani kell a bébit.


Kinek mi, nem vagyunk egyformàk.

2016. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Nekunk volt, csak mas markaju. Kaptuk, igy kiprobaltuk! Imadtam! Ugy fel eves koraig ezt hasznaltuk. En biztonsagban ereztem ot, o meg szepen tudott a labaval pancsolni benne anelkul, hogy fogta. Volna. Ha raadasul felsz is, nem egy akkora osszeg. Mi tuti hasznaljuk a tesonal is majd egyszer.
2016. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekünk is, szerintem nagyon jó találmány, főleg kezdő szülőknek.
2016. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!