Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan filteres teát, ami gyümölcsös, nem fekete és nincs benne koffein?

Figyelt kérdés

A babámnak kéne,mert csak az instant teát issza meg,a vizet nem,egyáltalán!És gondoltam azért vmi filtereset kipróbálnék neki!

Légyszi segitsetek,mert nemsokára megyünk vásárolni,és vennék is neki!


2010. ápr. 1. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az alnatura gyümölcsteáit isszuk, azok babateák, mondjuk 9 hónapostól vannak, de pl. a dm-ben rengeteg féle filteres babatea van.
2010. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

de a teában tein van, nem koffein.

2010. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

A pckwick gyerekteáról már hallottam!Az fincsi?

És az alnatura teát hol tudnám beszerezni?Tescoba is van?

2010. ápr. 1. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
A pickwick az nagyon fini:-) A babám imádja:-) Én is szeretem:-)
2010. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A teekanne gyümölcstea vagy a milford gyümölcstea is adható nekik?

2010. ápr. 1. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Milfordot nyugodtan adhatod, a Teekanne-t olvasd el, mert némelyikben van esetleg feketetea (ízesítéstől függ). A Liptonnak is van most többféle gyümölcsteája (pl.: feketeribizli-csipkebogyó), de azt is olvasd el, mert cseles :-)
2010. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és bármilyen rooibost is adhatsz, bár ezel elég eszement ízesítésűek szoktak lenni. A legjobb a natúr vagy a PickWick epres-gránátalmása, mert az üresen is finom édes, így nem kell cukrozni a babának.

(előző)

2010. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pickwick gyerektea
2010. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!