Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a gyümölcsteára nincs...

Ha a gyümölcsteára nincs ráírva, hogy van e benne fekete tea, akkor az csak gyümölcsből van vagy van benne azért ettől függetlenül koffein?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert van itthon Pickwick gyümölcstea, és arra sincs írva, hogy lenne benne fekete tea. Én nem nagyon ihatok koffeines dolgokat, egyrészt, mert terhes vagyok, másrészt meg amúgy is gyorsan ver a szívem. Ha valaki tudja a választ azt én is megköszönöm. Bocsi az offért! Szép napot!
2010. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Pickwick nem gyümölcstea, hanem gyümölcs ízesítésű fekete tea. Csak a ráírt szövegből lehet tájékozódni, ismeretlen teáról senki nem fogja neked megmondani, hogy mi van benne.
2010. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A honlapjukon ezt találtam: A PICKWICK öt Életmód teája, a Csipkebogyó tea hibiszkusszal, az Eperízű csipkebogyó tea, az Őszibarackizű csipkebogyó tea, a Kamilla tea, és a Borsmenta tea nem tartalmaz koffeint, kizárólag természetes alapanyagokból és tartósítószer nélkül készül.

Vagyis a többi típusuk aromaízesítésű fekete tea.

előző

2010. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm válaszod, bár nem értem hogy tehetik azt meg, hogy nem tüntetik fel az összetételnél, hogy tartalmaz fekete teát is. Csak az van rá írva pl. hogy: tea, aroma, meggy. Tehát a tea az tuti fekete tea...elég valószínű...de nagyon köszönöm a válaszod, akkor a te általad felsoroltak közül fogok magamnak választani!
2010. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amire ráírják, hogy van benne tea, az tartal,maz koffeint, hiszen TEA. A tea meg tök midnegy hogy fekete, fehér, zöld, van benne koffein. Én csak olyan gyümiteát veszek amiben felsorolják hogy milyen gyümölcsök vannak benne. Pl Tescoban lehet kapni olcsó csipkebogyóteát, amiben fekete berkenyétől a hibiszkuszon át az almáig van csomó gyümölcs, és nincs benne aroma sem!Csak szárított gyümölcsök. Egyébként a Pickwick gyümölcsteákra MINDRE rá van írva, hogy mit tartalmaz,. és benne van hogy tea. Amúgy a tea színén is látszik. Amiben van tea, az tuti sötét lesz, a gyümitea piros, vagy halvaánypiros, attól függ milyen gyümi van benne. Sokkal jobbak az olcsó teák ebből a szempontból,vagy vegyél gyógyszertárban gyógynövényteát, csipkebogyót szárítva, abban C-vitamin is van sok!
2010. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de az előző írta hogy mindegy mien tea, mert mindegyikben van koffein.A rooibos-ban abban nincs.

Aki nem ihat vagy nem akar koffeint inni, a pickwiknek van a gyümölcsös gyerek teája, az rooibos, az koffein mentes.

2010. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ok bocs, a rooibosban nincs koffein. De a dobozra tuti ráírják hogy rooibos. Amire csak szimplán odafirkantják, hogy összetétel, tea izé, meg bigyó-bogyó, az koffeines.

:D

2010. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 18. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Én zacskós gyümölcsteát veszek, amit le kell szűrni a vízből. Ott látom benne rendesen az összes gyümölcsöt, mazsolát, aszalt gyümölcsöket, virágokat esetleg, stb. De azon pontosan rá van írva, hogy mit is tartalmaz. Drogériában, vagy bioboltban tudsz venni, nem drága, és sokkal finomabb.
2010. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

az tein nem koffein


ám eccerű:

XXXX ízű tea = semmi gyümölcsöt nem látott kőszénkátrányból készült

XXXX gyömülcs tea = gyümölcsből készült...

2010. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!