Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koffein árt a babának, a...

A koffein árt a babának, a fekete teában koffein van? De árt e, ha a fekete teát nem csészébe, hanem 3 literes (családi adagban) edényben csinálom meg, és úgy iszok belőle napi 1 litert?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál gyümölcsteát. Egyébként meg napi 1-2 csészényi kávé, vagy fekete tea nem árt, hacsak nincs eleve is magas vérnyomásod.
2011. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:

A gyümölcsteák alapja is a fekete tea. De egyébként szerintem sem árt ennyi!


Ha nem vagy benne biztos, akkor kérdezd meg a dokidat, hogy szabad-e vagy mondd neki, hogy ajánljon teát, amit ihatsz.

2011. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs-sőt,igen alacsony. (nem kávézok,mert anno dohányoztam,és a kávét a fejem egybe köti a cigivel,és nem tudom van e elég akaratom,hogy ha a kávéra vissza szoknék,a cigarettát akkor is tudnám e hanyagolni. Kísérletezni nem akarok,mert bár elég régen gyújtottam rá,mégis mostanság sokat gondolok arra a fránya bagóra.)


Nagyon köszönöm a válaszod!! Megnyugtattál!!

2011. ápr. 25. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gyümölCSÖS, hanem GYÜMÖLCS teát írtam, abban nincs koffein, lévén nem tartalmaz fekete teát, kedves Tinker Bell...

Gyümölcsteának nevezzük azon főzeteket, amik növények vízben forralt anyagait tartalmazzák, és emberi fogyasztásra alkalmasak. Ezeknek gyakran gyógyhatásuk is van (gyógyteák).A gyümölcsteák valójában nem teák, mivel nem tartalmaznak tealeveleket. Egy részük többféle növény keveréke.

2011. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!


Tudod,a dokitól nem szabad olyat kérni,hogy ajánljon valamit,mert az feszt csak kúpot ajánl :) ez a mániája- még vizsgálat nélkül is.

2011. ápr. 25. 13:45
 6/8 Tinker Bell ***** válasza:

Elnézésedet kérem Észlényprofesszor!!!


Legközelebb írj világosabban, mert a gyümölcsteáról az emberek 98%-ának a Pickwick és társai jutnak eszébe!

2011. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csingiling, az nem az én gondom, ha nem tudsz olvasni. A gyümölcs az nem gyümölcsös, ennyi. :)
2011. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tinker Bell ***** válasza:
Ez az! Jól odamondtad!
2011. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!