Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is csinálta ezt?

A ti babátok is csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Ha hasrafordul,sokszor játsza hogy lehatja a fejét ezáltal és nagyokat szippantva rikkantva kapálózik sokáig.Belenyomja az orrát a matracba vagy a szőnyegen a plédbe.Tuti nem fáradt mert akkor oldalra hajtja a fejét.Forog oda vissza és emeli a fenekét mintha térdre akarna állni.Ez jó is de az amit előzőleg leirtam az szerintem nem.Hiába forditom vissza újrakezdi..
2016. márc. 1. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak játszik.

Aggódsz hogy valami baja van?

2016. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálgatja, mit tud. Nem látok ebben semmi problémát.
2016. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább azért aggódom hogy nem lesz e baja ettől?Nekem is játéknak tűnik csak fura.Hosszú percekig csinálja.Persze figyelem és vesz levegőt csak olyan szuszogósan.
2016. márc. 1. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2016. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos
2016. márc. 1. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is dörzsölte a kis fejét az ágyba,persze úgy telibe orral-szájjal elöre. Nem tudom,h miért csinálta,talán játékból,de a védönő szerint a cicit is keresheti ilyenkor. Már lassan 15 hónapos és semmi baja 😃

Nincs semmi baja,nyugi,de azért figyeld nehogy ne vegyen levegőt!! Amúgy esetleg viszket valamije!?

2016. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A viszketést nem hinném mert amikor hanyattfordítom teli szájjal vigyorog.De amikor ezt "játssza" nem mozog a feje.Belenyomja a matracba pl közben keze lába jár és szuszog.Fura mert képes percekig csinálni.Ha ráhagyom felpörgeti magát sirásig.Pedig ha fáradt oldalra forditja a fejét-ma is igy aludt el a szőnyegen oldalra fordulva,csak be kellett tennem az ágyba-vagy hanyattfordul.Na mindegy.Persze figyelem és ha szólok hozzá akkor felkapja a fejét körűlnéz aztán folytatja.
2016. márc. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!