Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok csinálta ezt?...

Ti babátok csinálta ezt? Ujjszopás- visszajött tej

Figyelt kérdés
kislányom 2,5 hónapos, most kezdte el szopizni a hüvelykujját, tegnap szopi közben is a szájába vette és egy jókora mennyiségű tej visszajött, meg éjjel álmában is 2x evés után 1 oràval. ez normális?
2013. júl. 29. 09:25
 1/4 Gabi86 ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy normális e,de az én kislányomnál is volt ilyen,hogy 1 órával evés után jött vissza a kajci.mondjuk az én lányom az öklét eszi még csak,nagyon ritka ha belekeveredik a szájába vmelyik ujja.
2013. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabi86 ***** válasza:
majd holnap megkérdezem a védőnőmet úgyis megyünk hozzá
2013. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, lenyúlt a torkán, semmi baj, ezt minden gyerek csinálja. még a fiam is néha, pedig már 10hónapos
2013. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabi86 ***** válasza:
azt mondta a védőnő hogy ez teljesen normális,most ismerkednek a kezükkel,és még nem tudják irányítani.
2013. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!