Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vinnétek temetőbe...

NikiDávid kérdése:

Mikor vinnétek temetőbe gyereketeket?

Figyelt kérdés
Apukámhoz szeretném felvinni, keresztelő után mindenkép, de még is félek babonaság... Ha ilyen helyzetbe lennétek mikor mutatnátok meg az unokát a nagyszülönek a temetőbe :(

2016. márc. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Hàt nekem ez eszembe se jutott...nagyimmal elég sokat jàrkàlunk jo időben nagyapa sirjahoz gyomlalni is, mindig vittem a babàt is, jo nagyokat aludt mert ott tuti csend van..egyszer mondta mama hogy de örülne papa ha làtnà a dedunokàjàt mert unokàit is imádta es meselt sok sztorit az én babakorombol.
2016. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Mitől félsz? Miért félsz kivinni a temetőbe? Semmi baja nem lesz, ha Téged ez megnyugtat, vidd ki nyugodtan. Ha a kóbor lelkektől tartasz: mindenhol ott vannak. Ugyanakkor a halott Édesapád odafentről vigyáz rátok, nem attól fogja "látni" az unokáját, hogy kiviszed a sírjához a temetőbe.
2016. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok most!
2016. márc. 3. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
4 hónaposan, ráadásul full sötét volt, mert halottak napján mentünk délutén indultunk. Egyik mamám épp a temető legsötétebb részébe van temetve.Velem volt a 4 hónaposom és a 7 évesem is.
2016. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi csak november elsején szoktunk temetőbe menni, az én gyerekem akkor 8 hónapos volt.
2016. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Gondolj arra, hogy nem mindenki van megkeresztelve a világon...

Sógrom 30éves és nincs megkeresztelve, akkor õ sosem mehetne a temetõ közelébe.

De hogy érdemben is írjak, nekem most 2 hós a fiam, és már voltunk kint a helyi temetõben rendet rakni a sírnàl. Most készülök vinni a nagyapja sírjához bemutatni(nem helyben van). Ja és nincs megkeresztelve. :)

2016. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én erről még nem is hallottam, hogy csak keresztelő után lehetne, de úgy tudom, a temető éppúgy megszentelt föld, mint a templom területe, tehát emiatt sem kellene tartani. és édesapád lelke úgyis vigyáz rá.
2016. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!