Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok a bébiszitter szokta...

Nálatok a bébiszitter szokta puszilgatni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, kb három hetente két-három órát szokott rá vigyázni a bébiszitter(50-es gyermektelen nő) és folyton puszilgatja az arcát, a kezét, a lábát, a pocakját. Normális, hogy zavar?
2015. máj. 27. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én bébiszitter vagyok, és mikor megérkezem, akkor puszilom meg, vagy néha, mikor hozzám bújik. ha zavar akkor mond meg neki hogy ne csinálja, ha nem szólsz, nem tudhatja hogy téged zavar.
2015. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóltam, aztán nem csinálta(mikor ott voltam) de aztán megfeledkezett magáról, és mikor újra szóltam azt mondta szeretetből teszi erre meg ugye nem lehet mit mondani(családi barát, kell a jó viszony).. És a babájának szólítja a lányomat, a jelenlétemben is. Zavar, hogy úgy viselkedik vele, mintha a lánya lenne
2015. máj. 27. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy ilyen picinek fontosak még az érintések, hogy érezze hogy szeretik. őszintén, te szívesebben bíznád olyan valakire aki hozzá se ér csak ha muszáj, nem gagyog neki, tehát érződik hogy csak a pénzért teszi? Én is szoktam néha picúromnak, meg manókámnak hívni őket. bár én már több mint három éve velük vagyok, szinte a születésüktől. csak azt tudom javasolni, ha ennyire zavar akkor keressetek mást, idegent, és előre fektessétek le a szabályokat.
2015. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom féltékeny vagy amiért a lányod mást is szeret rajtad kívül :))


Örülj, hogy olyan odaadó nő gondozza a gyereked, aki ennyire szereti.

Az meg, hogy babámnak szólítja...hát Istenem, neki nincs saját, legalább ebben a heti pár órában kiélheti az anyai ösztöneit.

Én örülnék, ha ilyen jó bébiszitterem lenne.

2015. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem fura hogy zavar, egy 1 évessel az ember így viselkedik... becézi, megpuszilja (jó, nem egy vadidegen 1 évessel, de pl. akire rendszeresen vigyáz annál szerintem belefér), ez nem jelenti azt hogy őrült, és a helyedbe akar lépni vagy ilyesmi, nyugi :D..

De ha tényleg ennyire zavar, akkor szerintem is keressetek mást, és rögtön mondd meg hogy mit és hogyan vársz el tőle.

2015. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak simán kihozza belőle az anyai ösztönöket:) Unokahúgomra is szoktam vigyázni, és kap jó sok puszit mindig, annyira cuki:)
2015. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én bébiszitterkedtem, de nem puszilgattam a gyereket. Volt ölelés, mosoly, kedvesség, játék, de puszi csak köszönéskor. Én tapintatlanságnak éreztem ott mindenről megfeledkezve puszilgatni egy babát, főleg a hasát, meg nem is minden anyuka szereti, ha a baba érintkezésbe kerül más nyálával. Volt itt anyuka, aki attól is undorodott, ha az anyósa puszilgatta a babát, mert hogy anyós nem szokott fogat mosni soha és fujj.
2015. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!