Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, fél év körüli babával...

Anyukák, fél év körüli babával, hogy jártok el baba-mama klubokba, babás programokra, stb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a babátok napirendje nem változik meg ettől? Az én babám 7-kor kel, kb. 10-kor éhes lesz, szopizik, majd alszik egy-két órát. Pont ilyenkor van az összes program szinte. 4 hónapos egyébként.

2016. márc. 4. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nyilván mi is jártunk rokonokhoz, de ott simán aludt, míg ugye baba-mama klubba nem aludni viszi az ember. Egyébként ez babafüggő is, az én fiam mindig nagyon igényelte az alvást, ilyen korban még sokkal jobban, mint a programokat. Na meg ha ő elaludt, akkor nem fél-háromnegyed óra volt egy alvás, hanem kettő. Viszont 10 hónaposan már csak egyszer aludt délután, na onnantól már lehetett délelőtti programot csinálni.
2016. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi jarunk 12 hetes kora ota baba-mama tornara babamasszázzsal kombinálva és most 4 hónaposan kezdtünk egy mondókás játszós csoportot.

Én nem vettem észre, hogy megviselné. A torna 11 kor kezdődik, és már hozzá igazodik a napirend, hogy előtte még odaérünk alszik a babakocsiban, így mire odaérünk kb fél óra, kipihent. Ha meg tovább aludna, akkor beviszem a mózesben és alszik tovább zavartalanul. Az összes többi anyuka is ezt csinálja.

A mondókás csoport meg 9-kor kezdődik, szintén elalszik az úton odafelé, de ilyenkor magától fel is ébred, fél11-kor van vége és alszik visszafelé a kocsiban, meg teszek vele pár kőrt hogy tovább tudjon kint aludni.

Nekünk igy nagyon bevált.

Próbáltam egy másik csoportot is ami este kezdődött 6-kor, az katasztrófa volt, gyűgös volt egész idő alatt, úgyhogy azt abba is hagytuk.

2016. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!