Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos a szigorú...

Mennyire fontos a szigorú következetesség a baba hozzátáplálásában, etetésében? Olykor felcserélhető a tízórai és az ebéd? Vagy lehetőleg meg kell oldani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem történik tragédia ha felcserélem, de érdekel hogy azért mennyire érdemes ügyelni erre. Közsi.
2016. márc. 5. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy kihagyható a tízórai (esetleg helyettesíthető kis gyümölcslével), és korábra tehető az ebéd, ha a napi program, vagy az esetlegesen felborult napirend (mert pl készül kevesebb napközbeni alvásra átállni a gyerek) így kívnája meg.
2016. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mi például egyelőre a tízórai és az ebéd kiváltásán dolgozunk. az nem jó ha az ebéd van előbb és akkor uzsonnára kap inkább gyümölcsöt? néha. vagy akkormár inkább érdemes erre átállni, mert ez amúgy könnyebben kivitelezhető általában.
2016. márc. 5. 08:58
 3/7 A kérdező kommentje:
megzavarodna ettől vajon? nincs túl komoly napirendünk sajnos.
2016. márc. 5. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:

ebből a szempontból majdnem mindegy, hogy tízórai és ebéd van kiváltva, vagy ebéd és uzsonna.

szerintem szabadon variálhatod

2016. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szuper, koszonom
2016. márc. 5. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem kísérleteztem uzsonnánál, mert a fiunk hasa érzékeny volt, sok mindentől fájt, pukizott stb, és amúgy sem voltak könnyűek az éjszakák, nem akartam.erre rátenni még egy lapáttal, inkább délelőtt adtam az új dolgokat, meg ebédre, így ha volt is hasbaj, estére elmúlt.
2016. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nem kell ezt annyira szigoruan venni.
2016. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!